W Expo Silesia trwa pierwsza Zimowa Wystawa Psów Rasowych.

W pokazie biorą udział hodowcy z całego kraju. Nie brakuje również gości z Czech, Słowacji, Rosji, Litwy, Ukrainy, Niemiec i Austrii.

- Zimowa wystawa odbywa się po raz pierwszy, jednak nie ostatni. Od tej chwili co roku będziemy organizować zarówno wystawę letnią jak i zimową - mówi Hanna Bartman, przewodnicząca Związku Kynologicznego w Będzinie i organizatorka wystawy.

- Do udziału mamy zgłoszonych 1340 psów rasowych. Wśród nich są rasy mało popularne oraz rasy dobrze nam znane. Mamy labradory, wyżły, a także najmniejszą rasę na świecie czyli chihuahua.

Wystawie towarzyszy mnóstwo atrakcji. Będzie pokaz pokaz psów, które pomagają osobom niepełnosprawnym. Swoich pupili zaprezentują również funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Psy prezentują swoje umiejętności od godziny 10.

Całość zakończy finał, który zaplanowano na godzinę 15.

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dede (gość)

Szkoda, że byly takie problemy z kasą ... Zapraszam w połowie marca do Spodka :-) .

basa (gość)

Nie siedzieli w domu!!!!!!!!! poszlismy z wnukiem na wystawe ok 11 .Horror !!! JEDNA CZYNNAKASA CZYNNA KASA!Tlumy ludzi .Po godzinie stania zrezygnowalismy.Gratulacje dla organizatorow!!!!!!!!!!!!Plama dla Sosnowca.Takich wracajacych bylo wiecej.I pieknych pieskow nie zobaczylismy.