Wielu mieszkańców naszego regionu ma ze Stadionu Śląskiego niezapomniane wspomnienia, nie tylko sportowe. Na pewno wielu z Was posiada także fotograficzne pamiątki związane ze Stadionem Śląskim. Aby zachęcić do podzielenia się tymi zdjęciami, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Stadion Śląski w obiektywie". Naprawdę warto, bo zwycięskie zdjęcia pokażemy na wystawie, którą otworzymy we wrześniu na Stadionie Śląskim, a na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia Waszych zdjęć czekamy do 21 lipca. Głosowanie czytelników i internautów będzie trwało do 28 lipca. Jury wybierze swoich laureatów 31 lipca. Wystawę 20 najlepszych zdjęć pokażemy we wrześniu na Stadionie Śląskim.

Tymczasem kliknij w galerię powyżej, zobacz dotychczasowe zgłoszenia i głosuj na swoich faworytów!

CZYTAJ WIĘCEJ:
STADION ŚLĄSKI w obiektywie | Konkurs fotograficzny

Wiadomości

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

G.M.G. (gość)

Kotala nakręca spiralę nienawiści i manipuluje co niektórymi ludźmi oraz R.M.wtrącając ich - w szczególności R.M. w paroksyzmy strachu. Z początku może to wydawać się śmieszne, jednak przychodzi też czas na refleksję i współczucie, że w Chorzowie co niektórzy ludzie naprawdę żyją w strachu przed jakąś wyimaginowaną dyktaturą . W ten oto właśnie sposób Kotala próbuje odwrócić uwagę od siebie ale ten procent ludzi co się boi jest znikomy p. Kotala. Nie uda się Panu zastraszyć Chorzowian, pracowników urzędu. Pan i cała rada, która boi się o utratę swoich stołków już wkrótce zakończy swoją "działalność".

Kibic bis (gość) (kibic)

Kibicu nie martw się czas rozliczeń nadchodzi, a ci wszyscy zło..ieje łącznie z Kotalą pódą siedzieć i to już niedługo.

kibic (gość)

Lepiej napiszcie kiedy wreszcie stadion śląski przez lata okradany przez sprowadzanych w teczkach prezesików zostanie skończony i oddany do użytku.W innych miastach wybudowano stadiony za niewyobrażalne pieniądze ,natomiast natomiast zdaniem rządzących gangsterów na Sląsku duży stadion jest niepotrzebny.

Ewa (gość)

Czyli amator ma wysłać fajne zdjęcie żeby konkurować z takimi co robią zdjęcia z drona za 60 tyś i aparatu za drugie tyle. Pocałujcie się z takimi konkursami...