Stomil Olsztyn - Energetyk ROW Rybnik 1:1

ivan
Stomil Olsztyn - Energetyk ROW Rybnik
Stomil Olsztyn - Energetyk ROW Rybnik arc Polskapresse
Drugi mecz w 1 lidze i drugi remis. Tym razem Energetyk ROW Rybnik podzielił się punktami ze Stomilem, w Olsztynie. Stomil Olsztyn - Energetyk ROW Rybnik 1:1.

Stomil Olsztyn - Energetyk ROW Rybnik 1:1. Skomentuj!

Podobnie jak przed tygodniem w Niecieczy, również w Olsztynie wynik spotkania otworzył Idrissa Cisse, który w 22. minucie pokonał Piotra Skibę.

Po bramce Senegalczyka goście cieszyli się z prowadzenia 18. minut. w 40. minucie, po indywidualnej akcji, wyrównał Paweł Łukasik.

W końcówce było bardzo gorąco. W polu karnym gospodarzy przewrócił się Cisse, sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego. Trener Energetyka - Ryszard Wieczorek, został natomiast odesłany na trybuny.