Street View w woj. śląskim [NAJLEPSZE ZDJĘCIA]. Od kilku miesięcy samochody Google jeździły po naszych drogach i robiły nowe zdjęcia. Tymczasem, zobacz co uchwyciły do tej pory w Polsce i za granicą. Internetowi trolle, pijani imprezowicze i różne dziwne rzeczy przedostały się przez czujne oczy wujka Google. Zobaczcie, co można znaleźć spacerując po wirtualnych ulicach - kliknij w galerię powyżej.

Street View w woj. śląskim. Samochody Googla jeżdżą jeszcze po naszym regionie [NAJLEPSZE ZDJĘCIA]

Niebawem pewnie Google zaktualizuje zdjęcia Street View Katowic i zobaczymy nasze województwo dokładnie tak, jak wygląda latem i jesienią 2017. Samochody Googla z charakterystyczną kamerką 360 stopni na dachu jeździły po miastach woj. śląskiego od maja 2017 do października 2017.

Obecnie na mapach Googla woj. ślaskie jest takie, jak uchwycono je podczas poprzedniej akcji wielkiego fotografowania, czyli z 2014 roku. A czasem nawet starsze.Od maja samochód Google jeździ w woj. śląskim po następujących miastach (jego przejazdy uzależnione są m.in. od pogody): Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów.

Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google. To dzięki niej możecie wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych (prawie cała sfera). To widoki z poziomu ulicy. Funkcja ta jest dostępna od 25 maja 2007 r. i początkowo obejmowała tylko pięć amerykańskich miast. Teraz Street View obejmuje cały świat.

Wiadomości

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wujek (gość)

Przede wszytkim pełno jest foto montaży. Się ktoś w Photoshopie narobił ;) Od kiedy woodstock jest w maju? haha

P (gość)

Ten artukul byl juz jakieś pół roku temu... a myślałem że tu nowości piszą. Przerzucam się na inny serwis.