Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Energetyk ROW Rybnik 2:2

ivan
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Energetyk ROW Rybnik
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Energetyk ROW Rybnik Arke Biernat
W ekstremalnych warunkach przyszło piłkarzom Energetyka ROW Rybnik rozpocząć nowy sezon w 1 lidze. Rybniczanie w 34 stopniowym upale zremisowali z Termalicą. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Energetyk ROW Rybnik 2:2.

Energetyk ROW Rybnik: Celem jest utrzymanie

Początek meczu przypadł na godzinę 12:15, kiedy to na termometrach w Niecieczy słupek rtęci pokazywał w cieniu 34 stopnie Celsjusza. Mecz się jednak odbył.

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla drużyny prowadzonej przez Ryszarda Wieczorka. Już w szóstej minucie zawodnicy ROW-u skutecznie wykonali rzut wolny. Feruga zagrywał w pole karne, Krotofil przedłużył podanie wzdłuż bramki, a formalności dopełnił Idrissa Cisse, otwierając wynik spotkania.

Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Kluczowym momentem w drugiej połowie gry była 56. minuta. Wówczas Sławomir Szary faulował wychodzącego na czystą pozycję Emila Drozdowicza i sędzia Sebastian Tarnowski nie miał innego wyjścia jak wyrzucić zawodnika z boiska, a dla gospodarzy podyktować rzut karny.Na bramkę zamienił go Dariusz Pawlusiński.

Trzy minuty później Emil Drozdowicz pokonał Marcina Skrzeszewskiego strzałem głową i gospodarze objęli prowadzenie.

Cieszyli się z niego jednak tylko sześć minut. Goście odpowiedzieli bramką Mariusza Muszalika.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Energetyk ROW Rybnik 2:2. Skomentuj!