Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice 1:3

ivan
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice Tomasz Lalewicz, Ekstraklasa.net
GKS Katowice wygrał w Niecieczy z Termalicą Bruk-Bet 3:1 i dzięki temu awansował na drugie miejsce w tabeli I ligi! Katowiczanie wyraźnie pokazują, że są poważnym kandydatem do awansu do Ekstraklasy! Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice 1:3

CZYTAJ KONIECZNIE:
Adam Nawałka nowym trenerem kadry!
Prezes Górnika o Adamie Nawałce WIDEO
Trener Górnika Zabrze bez zmian. Nawałka do końca roku!
Nawałka: To dla mnie wielki zaszczyt WIDEO
Mańka-Szulik o Nawałce: Z dołu na szczyt

Wynik spotkania już w siódmej minucie spotkania otworzył Kamil Cholerzyński, który z ostrego kąta pokonal Sebastiana Nowaka.

W 12. minucie było już 0:2. Płaskim strzałem w długi róg bramkarza gospodarzy pokonał Grzegorz Fonfara. W odpowiedzi, dwie minuty później, kontaktowego gola zdobył Emil Drozdowicz.

GKS Katowice: Nietypowa oprawa meczu WIDEO

Wynik spotkania na 3:1 dla GieKSy ustalił w 76. minucie gry Przemysław Pitry.

Co ciekawe, było to dopiero pierwsze wyjazdowe zwycięstwo GieKsy w tym sezonie! Do tej pory ekipa Kazimierza Moskala na wyjazdach odniosła trzy remisy i poniosła 3 porażki.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice 1:3 Skomentuj!