Test 6 klasa 1 kwietnia 2014 - Jak Wam poszło? ARKUSZE, KLUCZ ODPOWIEDZI

Test 6 klasa - test dla szóstych klas dziś w szkołach podstawowych w całej Polsce. Zbieramy Wasz opinie - jak Wam poszło? Sprawdzian szóstoklasistów 2014 ostatni raz w dotychczasowej formie. Od przyszłego roku szóstoklasiści będą zdawać obowiązkowo test z języka obcego. PONIŻEJ PREZENTUJEMY NAJNOWSZY TEST - Z DZISIAJ - Z 1 KWIETNIA 2014 ROKU!

38 232 szóstoklasistów z 1180 szkół podstawowych w województwie śląskim, przystąpi dziś do egzaminu podsumowującego ostatnie sześć lat w szkole. Zdany egzamin jest jednym z warunków ukończenia podstawówki. Tegoroczny egzamin jest ostatnim zdawanym w formie obowiązującej od 2002 r.

Test 6 klasa - Eliminowanie słabościGodzinny egzamin sprawdzi w jakim stopniu uczniowie opanowali czytanie, pisanie, logiczne rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystywanie wiedzy w praktyce.

Sam arkusz egzaminacyjny przygotowali pracownicy CKE, ale organizacją i przeprowadzeniem testu zajęły się OKE. Tu utworzyły się specjalne komisje, których zadaniem było czuwanie nad jednakowymi, uczciwymi warunkami pracy dla każdego egzaminowanego. Formalnie, dzień ten był namiastką egzaminu dojrzałości, do którego uczniowie szkół podstawowych przystąpią w przyszłości.

Komentarze (20)

avatar
avatar
Karolina (gość) Tyda

ja mam 1 błąd w polaku i 2 błędy w matmie :) moja koleżanka myśli że ma 39 pkt bo dała sobie punkty za opowiadanie i ogłoszenie XD

avatar
Anonim (gość)

osobiście jestem teraz w Technikum, i jeszcze pamiętam test z podstawówki, ale zdecydowanie były trudniejsze zadania, jak patrzę z perspektywy czasu. Cóż, na pewno chętnie wróciłabym do podstawówki, ze względu na cudownie łatwą matematykę, haha :)

Wybierz kategorię