Tobiasz Jasiński z Polańczyka

Tobiasz Jasiński z Polańczyka (© mat. Fundacji ISKIERKA)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tobiasz Jasiński to ciekawy świata 2,5-latek z Polańczyka w Bieszczadach.

Przy okazji patronażowej wizyty u pediatry niespełna miesięcznej siostry chłopca, dzięki czujności rodziców, których zaniepokoiły powiększone węzły chłonne u syna, zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Obecnie chłopiec jest pod opieką Oddziału Onkologii Dziecięcej w Zabrzu, gdzie poddawany jest chemioterapii i gdzie czeka go jeszcze długi proces leczenia.

Tobiasz jest chłopcem pełnym energii, uwielbia auta, często organizuje samochodowe wyścigi, chętnie rysuje, a nim zachorował wraz z rodzicami chodził po górach i żeglował. Na oddziale chłopcu towarzystwa dotrzymuje w większości czasu tata, a także ukochany Zygzak McQueen i jego przyjaciele.

Niestety ze względu na dużą odległość szpitala od miejsca zamieszkania (prawie 340km!), w konsekwencji wysokie koszty dojazdu, Tobiasz kontaktuje się z mamą i siostrą Amelką głównie przez telefon i Skype’a. Państwa pomoc może sprawić, by rodzina częściej była w komplecie.

Koszty leczenia osób chorych onkologicznie są bardzo wysokie, dlatego Państwa pomoc jest nieodzowna. Przyczyńmy się zatem do tego, aby udało im się wytrwać w tej trudnej życiowej próbie.

Fundacja ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową

Warszawa 00-838, Prosta 51

ING Bank Śląski: 30 1050 1588 1000 0023 0342 1412

na hasło: „Tobiasz Jasiński”


Historię Tobiaszka można śledzić na blogu pisanym przez jego tatę:

moj-blog.pl/tobiasz/


Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

TOBIASZEK DO ŁĄCZYŁ DO GRONA ANIOŁKÓW ŚPIJ SPOKOJNIE MALEŃKI JUŻ NIC NIE BOLI

Malgorzata Samulska (gość)

Ja bylam na tym koncercie z corka w Wieluniu.Bardzo mi sie podobalo.Byl to pierwszy koncert charytatywny na ktorym bylam.Kiedys weszlam na internet i przeczytala o TOBIASZU pozniej skojarzylam ze Pauline znam z widzenia a jej siostre Agnieszke z pracy z Opojowic.Ogromnie wspolczuje sytuacji w ktorej sie znalezliscie.Podziwiam WAS BARDZO i wierze,ze wszystko sie ulozy i TOBIASZEK POKONA chorobe.Tak jak mowila PANI JADZIA KOWALCZYK,ze jak juz tyle TOBIASZEK przeszedl to jest DOBRY ZNAK,ze JEGO organizm DZIELNIE znosi chorobe bo juz 5 miesiecy WALCZY z nia.NIE PODDAWAJCIE SIE!!!!! Z BOGIEM.