Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku, do jakiego doszło w sobotę wieczorem na DK1 w Mykanowie w powiecie częstochowskim. Na trasie zderzyły się dwa samochody. W zdarzeniu rannych zostało aż sześć osób.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę po godzinie 20. na drodze krajowej DK1 Mykanowie. Na trasie zderzyły się dwa samochody osobowe.

- W związku ze zdarzeniem dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a sześć osób poszkodowanych przewieziono do szpitali – podaje Centrum Zarządzania Kryzysowego wojewody śląskiego.

Do wypadku doszło na jezdni w stronę Warszawy. W wyniku zdarzenia trasa została całkowicie zablokowana na wiele godzin, a kierowców kierowano objazdami na DK91 przez Rudniki, Kłomnice i Radomsko. Czynności policjantów w miejscu wypadku zakończono dopiero po północy.

Wypadki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!