(© arc dz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wczoraj przed 21 nad Raciborzem zaobserwowano niecodzienny widok. Coś spadało z nieba, płonęło albo mocno kopciło. Wcześniej UFO pojawiało się w naszym regionie w Marklowicach i Pietrowicach Wielkich.

Meteoryt, a może UFO? - zastanawiają się raciborzanie. Teraz trzeba poszukać w okolicy tajemniczych kręgów w stogu siana. Jeśli to było UFO, byłaby to już druga wizyta obcych pod Raciborzem.

Kiedyś tajemne kręgi zaobserwowano w Pietrowicach Wielkich na trasie z Raciborza do Kietrza. Dziwne zjawiska widziano także w Marklowicach

Tajemnicza, świecąca „kometa” pojawiała się nad Marklowicami w 2005 roku. Było widoczne przy wzniesieniu granicy Marklowic i podrybnickich Świerklan – opowiadają świadkowie.

 Czasami zawisała w powietrzu na 35 minut „kometa”.


– Świetlista kula była nad domem sąsiadów. Miała oślepiający, niebieskawy kolor. A z boku ma kolorowe, czerwone, żółte i pomarańczowe promienie. Tak jakby kometa, ale kometa przecież tak nie wędruje na niebie – relacjonowała nam jedna z mieszkanek.


Razem z mężem, panem Alfredem, od kilku dni obserwowała niesamowite dziwy na niebie. Pierwszy raz w poniedziałek.
– Nie wiem, czy to UFO, czy nie, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Wczoraj patrzyłam tak długo, aż zniknęło za horyzontem – mówi kobieta.


– Mi to wygląda na gwiazdę, tyle że jakoś niżej. Może jakiejś światło się z góry odbija w ten sposób. Ale skąd ten kolorowy promień? 
Domownicy podkreślali, że „kometa” nie jest straszna.


– Widok jest piękny, kolorowy. Jest co podziwiać, nie ma się czego bać – zapewnia pani Maria.Racibórz pamięta też tajemnicze piktogramy, które pojawiły się w zbożu przy trasie Pietrowice Wielkie-Kietrz. Trzy idealnie równe okręgi o średnicy ok. 5 metrów, połączone okrężnymi spiralnymi liniami – takie tajemnicze znaki pojawiły się w zbożu. – W nocy wszystko się stało. To naprawdę bardzo dziwne. Wydaje mi się, że wylądowali obcy – mówił nam kilka lat temu Ginter Herud z Pietrowic Wielkich.

– To jest takie równe, człowiek by tego nie zrobił.


Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

margo (gość)

tam zawsze się coś dzieje. Jakiś czas temu w tamtych okolicach grasował olbrzymi kot , którego nie mogli namierzyć . U nas na wiosce niestety brak takich atrakcji poza jeżdżącym mamutem.

mufio (gość)

Cholera spotkałem Amerykanów w Raciborzu. Co prawda w cywilu, ale pewnie Marines. Już tu są. To było UFO mówię wam. Teraz będą mydlić oczy, że niby samolot, albo coś tam, ale to było UFO. Amerykanie zabiorą go do siebie i tam rozłożą na czynniki pierwsze. Na bank.