W Katowicach trwa XXI Finał WOŚP. Zobaczcie fotografie.

WOŚP w Katowicach: zdjęcia wolontariuszy w akcji

Mniej więcej o godz. 14.30 wystartował XXI Finał WOŚP na placu pod Spodkiem w Katowicach. Jako pierwszy pojawił się na scenie zespół Insekt. Nie miał łatwego zadania. Musiał skutecznie rozgrzać zmarzniętych katowiczan, którzy wtedy jeszcze nielicznie gromadzili się na placu pod Spodkiem. Na drugi ogień poszedł zespół Meet Jimmy.

Mieszkańców Katowic coraz więcej gromadzi się pod Spodkiem. Dzisiaj czekają na nich jeszcze koncerty największych gwiazd katowickiego finału. Wystąpią Koniec Świata, Negatyw, a po godz. 21 zespół Hurt.

Punktualnie o godz. 20 zostanie zorganizowany happening Światełko do nieba. W Katowicach nie spodziewajmy się jednak sztucznych ogni, zamiast tego zobaczymy pokaz grupy Hellfire i laserów.

Przed nami cały czas jeszcze wielkoorkiestrowe licytacje, m.in. rękawic Mike Tysona z autografem. Pod Spodkiem są również strażacy prezentujący swój sprzęt, ambulans do oddawania krwi, namiot w którym trwa dyskoteka i miłośnicy trabantów.

Warto dodać, że w skali całej kraju orkiestra zebrała dziś już ponad 8 milinów złotych.


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013: Śląski i Zagłębie grają z Owsiakiem


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Karkoszka (gość)

Nudno i smutno. Faktycznie bez klimatu i radości, tylko konferansjer fajnie nawijał. Zespoły jakoś tak bez życia, dyskoteka źle zorganizowana, tancerze ognia też zbytno się nie popisali... Katowice z roku na rok coraz gorzej. Na finał spodziewałam się czegoś odjazdowego, żałuję, że nie pojechałam np do Gliwic :(

Mycha (gość)

bez klimatu.... Jakoś bez klimatu i biednie, organizacja do bani, na szczęście potem przenieśliśmy się do Gliwic i tam już zdecydowanie sympatyczniej :)
W Katowicach jedyny plus to za Koniec Świata, bo dla nich w ogóle tam pojechałam ;)

Denin (gość)

Porażka. Szczerze mówiąc impreza nie miała tego klimatu, miałam wrażenie, że było smutno i biednie. Wszędzie na finał puszczają fajerwerki, tancerze ognia to też fajny pomysł, ale wczorajszy pokaz nie zasługuje na miano finału imprezy. Katowicom powinno być wstyd za najmowanie nieprofesjonalnych artystów. O zespołach już nie wspomnę, mam wrażenie, że impreza była zrobiona pod rockowców...

dAMIAN kATOWICE (gość)

denni organizatorzy. pamiętam jak pare lat temu było ŚWIATEŁKO DO NIEBA - sztuczne ognie, porządni wykonawcy itd.
brak słów

dymany jurek (gość)

bo to juz jest typowy skok na kase.. a bandy naiwnych mlodych ludzi za frajer zbieraja kase na łowsiaka.

rubta co hceta !!!