Do wypadku doszło dzisiaj (16 sierpnia 2011) przed godziną 19 pod katowickim rondem. Zginęły 2 osoby, a 3 są ranne.

Około godziny 18:55 na wylocie tunelu katowickiego ronda, doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów dachował po czym zapalił się.

- W wypadku uczestniczyły volvo i fiat. Zginęły dwie osoby, a trzy są ranne - mówi nam Marek Wręczycki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Droga pod rondem jest zablokowana, ruch ma być wstrzymany jeszcze przez kilka godzin.

Zobaczcie zdjęcia


Masz zdjęcia to tego materiału? Wyślij na adres alarm@mmsilesia.pl lub skorzystaj z aplikacji MoDO

Materiał dziennikarza obywatelskiego
Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bolek (gość)

barany. Najlepiej zwalić na prędkość i piratów a na polskich drogach tyle pajaców co myślą godziny zanim zmienią pas ruchu z lewego na prawy jadąc 40h na drodze szybkiego ruchu takim palantom nie powinni dawać uprawnień do poruszania sie czym kolwiek chyba że rowerem.

Marcin65 (gość)

.... To nie prędkość barany sam co dzień pokonuje tą trasę po kilka razy!!
I szlak mnie trafia jak taki niedzielny kierowca jedzie 60/h i nie wiem sam do tego czy już ma skręcać czy jeszcze nie !!
przez co są korki i wlasnie takie sytuację !

karburatorek (gość)

SZLAK . to jest turystyczny - a trafia SZLAG. Tak więc sam jesteś baran co nie potrafi po polsku pisać :)

Ahorcado

Zastanawiam się czy zaczęły już działać fotoradary w tunelu.. Często tam jeżdżę i mam wrażenie, że przekraczający prędkość nadal są tam bezkarni.