Za takie zachowanie, możesz zostać wyproszony z kościoła!

red

Każdej niedzieli olbrzymia ilość Polaków uczęszcza do kościoła, żeby uczestniczyć we mszy świętej. Wielu wiernych wie, jak się zachować w Domu Bożym, ale część zapomina o zasadach kościelnego savoir-vivre. Zobacz najgorsze zachowania wiernych w trakcie mszy świętej. Kliknij powyżej w "zobacz galerię", aby dowiedzieć się więcej...
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.07.2018, 13:06

Za pierdzenie w kościele i w innych miejscach publicznych (tramwaj, autobus, szkoła czy przystanek) powinna być kara chłosty: 10 batów na gołą d.

01.07.2018, 20:45

Moja sąsiadka pierdzi w kościele i co teraz będzie?

01.07.2018, 19:18

GŁOSUJ NA RUCH NARODOWY !. Leiba Kohne, Aaron Szechter, Haka Grundbaum, Izaak Stolzman, Kalkstein, Aaron Bucholtz, Jakub Bauer, Dawid Goldstein, Berele Lewartow, Aaron Langman, Rotenschwanz to nie POLACY to ZDRAJCY najwiekszego sortu a Polski sejm to KNESET !!!. TYLKO RUCH NARODOWY !!!.

01.07.2018, 09:15

Pierwsi chrześcijanie modląc się, nie klękali tylko stali. Nie składali też dłoni tylko wznosili je otwarte ku niebu. Do tej pory tak modlą się chrześcijanie na Bliskim Wschodzie. Klękanie i złożone dłonie to wymysł średniowiecza i systemu feudalnego! Księża nie znają historii Kościoła...

01.07.2018, 08:26

To jest wątek dotyczący artykułu Za takie zachowanie, możesz zostać wyproszony z kościoła! Najgorsze zachowania wiernych

07.05.2018, 11:19

Niech się ci pasterze zaczną stosować do zaleceń swojego przełożonego z Watykanu w sprawie pazerności na kasę, obłudy i cenników, a potem wypraszają za chrząknięcie czy klęknięcie na jedno kolano.

25.04.2018, 20:17

a jak jo nie chodza do kościoła ???? toco??? nie wierza w te cary mary !!!

24.04.2018, 23:12

A co robi takiego?? Przykłady poproszę!!!

24.04.2018, 16:09

Czasem się zastanawiam czy zajęciem Księdza w Kościele jest odstraszanie wiernych czy odprawianie Mszy i nawracanie, bo czytając ten artykuł pomyślałąbym, ze t pierwsze. Rozumiem rzucie gumy, gadanie... Ale spóźnienia? (Nobel temu kto z powodu małego dziecka nigdy się nie spóźnił) Kucanie? (miałam nogę chorą, przez długi czas w kościele po prostu siedziałam, i co? Proszę o ustęp w Biblii dotyczący kucania), A co do dzieci w Kościele to się zdecydujcie, bo w Biblii wyraźnie jest NIE ZABRANIAJCIE DZIECIOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE, nigdzie nie ma "nie kamcie niemowląt na Mszy" lub "zabierzcie dziecku zabawki"... Takie podejście, że dziecko siedzi spokojnie i nic nie robi w czasie Mszy i tak ma być jest typowe dla... bezdzietnych. Mam dzieciaka i ANI RAZU nie udało mi się go dopilnować żeby spokojnie siedział ... Odłóż telefon, a jeśli ja mam w nim modlitewnik (wyłączenie głosu rozumiem, ale odłóż...) Jestem wierząca i praktykująca, ale takie artykuły mnie irytują!

24.04.2018, 00:30

W parafii Jana Pawła w Zawierciu to bym proboszcza wyprosiła z kościoła za to jak się zachowuje w stosunku do parafian

23.04.2018, 23:48

Nie masz racji w jednej poruszanej kwestii - nie należy kucać, zamiast klęczeć można stać. A w pozostałych sprawach się zgadzam. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci, które latają i wrzeszczą. Maluchy wiadomo mogą się przemieszczać. Ale bez dzikich wrzasków.

23.04.2018, 21:30

A w Grodźcu proboszcz odstrasza od kościoła megafonami na cmentarzu. Śpiewy, modły, zawodzenia na całą okolicę .Po co ? Jak ktoś idzie na pogrzeb to słucha w kaplicy .Czy ja kilometr od cmentarza muszę tego wysłuchiwać ? Teraz ciepło okna nie można otworzyć.Współczuję tym co mieszkają bliżej. Czy jak ja wystawię głośniki do okna i puszczę radio na cały regulator i też będę bezkarna jak proboszcz ??

23.04.2018, 19:52

znaczna część to prawda.Jak ktoś ma problemy z kolanami pozrywane wiązania to może tylko kucnąć i najlepiej niszczyć go kłamliwymi porównaniami że niestosownie się zachowuje.Z punktualnością tak samo bo ktoś ma problemy w domu czy pracy albo ze zmęczenia i jego obecność na mszy jest załatwiana na siłe to też go trzeba uznać za umyślne lekceważenie wiary. Prawdą jest że bezmyślnie większosć wobec innych zachowuje się jak bydło szukając sensacji i dążąc by ktos był zdenerwowany ich zachowaniem. nakłanianie dzieci dom biegania po kościele to widac często, teraz dziecko stało się narzędziem do robienia innym na złość. Tak samo przechodzący wobec klęczącego najchętniej by go zadeptał bo uważą się za ważniejszego

23.04.2018, 07:27

Na osiedlu zamkowym w Będzinie to żenada.Przy drzwiach przeklinają chuligani,trzaśniesz ławką gapią się z przodu stare dziady i babcie całą mszę jak by coś nie zwykłego zobaczyli kpiąc cały czas.Nawet klęknąć inaczej czy krzywo stanąć i już szukają sensacji.Msza się ciągnie z kazania nic nie rozumiem, w zime można zamarznąć więc tylko uciekać do innej parafii

22.04.2018, 20:22

A ksieciuniu z weglowca???to jest brylant

22.04.2018, 18:27

Nie ma to jak pierdnąć głośno i aromatycznie wręcz esencjonalnie podczas pastreki

22.04.2018, 16:23

A kiedy polskie służby (kontrwywiad) zajmą się czarnymi agentami obcego państwa Watykan rezydującymi w Polsce i pod różnymi pozorami ogłupiającymi i okradającymi i działającymi na szkodę naszego kraju?

22.04.2018, 16:20

A ja się sam wyprosiłem od czarnych sekciarzy w roku 1992 będąc przed tzw. "bierzmowaniem" (czyli nie wiadomo dokładnie czym), od tej pory nie mam nic z nimi wspólnego i czuję się szczęśliwy i wolny, nie ogłupiony czarną ideologią.

22.04.2018, 12:03

No i słusznie że ich wypraszają!
Lepiej aby do Kościoła chodzili sami wierzący, zamiast tłumu oglądaczy.
Pooglądać to niech sobie idą do galerii handlowej

22.04.2018, 11:58

Co to Gość niedzielny?

22.04.2018, 11:43

A gdzie cennik. Taki regulamin to i cennik powinien być. Tylko jakoś klecha paragonu nie wystawia za usługi.

22.04.2018, 11:09

Kto pisze takie głupoty na miejskim, niereligijnym w końcu portalu? Nasuwa się też pytanie : kiedy wierni wyrzucą sukienkowych za złe zachowanie w kościele?