Zdzisław Kręcina na papieża [MEMY]. Internauci bezlitośni dla naszego działacza

IvanZaktualizowano 
Poniedziałkowa informacja o abdykacji papieża Benedykta XVI została od razu bezlitośnie wykorzystana przez prześmiewców, którzy w sieci już produkują memy, pokazujące kandydatów na nowego papieża. Jednym z nich jest, co chyba nie jest zaskoczeniem, Zdzisław Kręcina, były sekretarz generalny PZPN.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.08.11 19:03:17

Brzmi to jak jeden wielki żart ciężkiego kalibru, który w zasadzie jest nierealny. To by się dopiero jaja w kościele działy.

2013.02.16 15:12:48

na szczescie to juz ostatnie skupisko lemingow w Polsce,wyginiecie jak mamuty jeszcze chwila ale niestety długi pozostana miedzy innymi przez takich wyborcow tak ten id..ta ponizej

2013.02.15 21:54:42

Takich ludzi jak ja jest już coraz więcej. Każdy dostrzega że czy pis czy po czy sld to jedna banda.jesteś pisiorakiem i właśnie dzięki takim ślepo zapatrzonym paj.acom jak ty w zdradzieckie oblicza w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. To dzięki takim głąbom jak ty to stado baranów z wiejskiej utrzymuje sie przy korytku. Jak twój idol kałczyński dojdzie do władzy to cie bedzie tak samo w d. pier.il jak cała reszta. "nie dyskutuj z debi.lem bo najpierw cie ściągnie na swoj poziom a potem pokona doświadczeniem". Niech macierewiczenko będzie z tobą i jarek zawsze dziewica. Bez odbioru km.iotku

2013.02.15 16:00:19

mnie cieszy ze juz coraz mniej takich jak ty pozostało,coraz wiecej ludzi zaczyna widziec co sie dzieje,nawet lemingi juz zaczynaja sie przekonywac kto tu jest kim.Nie słucham radia maryja ani gazety Polskiej ale poprostu widze ze w tym kraju zaczyna sie robic bardzo zle,jestem powaznym człowiekiem nie jakims gnojkiem i nie odpowiem ci na twoje chamstwo pajacu.

2013.02.15 10:24:57

Jarek... nie pier.ol.... idź lepiej zamiast hejtować po necie podlizać pupkę twoim mocodawcom- żydom:) i tak już nie będziecie parchate pisowskie świnie rządzić. BO NIE MA MIEJSCA DLA ZDRADY W TYM KRAJU. Mniej tvn u , onetu, wyborczej a także radia marynia i gazety "polskiej".

2013.02.13 15:38:51

jakie głupoty????w 2004 Polska została przyjęta do Uni Europejskiej a to było za rządów sld i kwacha pijaka.Mniej tvn radia zet i onetu wiecej niezależnych opini,wiecej myślenia kto szkodzi Polsce a kto poświęca jej życie.......

2013.02.13 09:29:22

Albowiem uspokójcie dusze swe i przygotujcie na przyjście Pana, gdyż albowiem Pan już anioła śmierci zesłał i na brzozie zaznaczył liczbę 666. Tak, więc weźta dusze swoje i idżta na trzepak wyklupać owe z brudów i kurzów wszelakich i nie kłóćta sie. Albowiem Pan nadchodzi.

2013.02.13 07:55:48

jak widze te prosie to jestem za skrobanka!

2013.02.12 23:54:39

ty milo widze że rogi ci słusznie wyrosły od tych głupot które tu wypisujesz.

2013.02.12 19:54:20

lepiej stać koło Pana Kaczyńskiego niż koło innych zdrajców Polski,Pan Kaczyński działa dla dobra Polski,nie tak jak radki-zdradki czy inni namiestnicy pałacu Prezydenta RP.

2013.02.12 19:21:32

To dobry typ i zaprawdę wystartuje bez cugli, jak w wielkiej pardubickiej wespół z posełką Szydło, albowiem jako Ona ci jedyna stajała wczoraj blisko PiS prezesa.