Polska Liga Hokejowa, mecz o 3 miejsce: Aksam Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 5:2

Aksam Unia Oświęcim wygrała z JKH GKS Jastrzębie 5:2. Wyrównała tym samym stan rywalizacji o 3 miejsce na 2-2. Walka toczy się do czterech zwycięstw.

Aksam Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 5:2 (1:1, 2:0, 2:1).

Stan rywalizacji play (do czterech zwycięstw) 2-2. Kolejny mecz w środę w Oświęcimiu.

Bramki: 1:0 Peter Tabacek (3), 1:1 Marcin Słodczyk (20), 2:1 Lukas Riha (30), 3:1 Sebastian Kowalówka (38), 4:1 Wojciech Wojtarowicz (45), 5:1 Mikołaj Łopuski (54), 5:2 Szymon Marzec (59).

Kary: Aksam Unia - 29 minuty w tym kara meczu dla Tomasza Połącarza; JKH GKS - 20 minut. Widzów 1 300.