ROW Rybnik - Wisła Płock: tylko jeden punkt przywieziony ze Śląska

ROW Rybnik - Wisła Płock 2:2
ROW Rybnik - Wisła Płock 2:2 Jakub Jaźwiecki
ROW Rybnik - Wisła Płock na remis. "Nafciarze" muszą zadowolić się jednym punktem. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, kiedy padły wszystkie bramki.

W mecz ROW Rybnik - Wisła Płock lepiej weszli goście, ale gola strzelił... ROW. A dokładniej zrobił to Idrissa Cisse, który z bliskiej odległości pokonał Daniela Szczepankiewicza. Gospodarze nie cieszyli się z prowadzenia długo, bo już w 12. minucie było 1:1. Marcin Krzywicki wpadł w pole karne, minął obrońców i bez problemu umieścił piłkę w bramce.

W 33. minucie znów do głosu doszli goście. Jacek Góralski zagrał na wolne pole do Krzywickiego, który dał Wiśle prowadzenie. Niedługo potem mogło i powinno być 3:1, ale "Krzywy" trafił w słupek. Kiedy pierwsza połowa powoli zbliżała się do końca, ROW wyrównał. Cisse dośrodkował w pole karne, a tam niefortunnie interweniował Góralski i zapakował piłkę do własnej bramki.

W drugiej połowie meczu ROW Rybnik - Wisła Płock obie drużyny starały się strzelić trzeciego gola, ale ta sztuka nie udała się żadnej ze stron. Po ciekawym meczu "nafciarze" wrócili do Płocka z jednym punktem.

Energetyk ROW Rybnik – Wisła Płock 2:2 (2:2)
1:0 Idrissa Cisse 11. (asysta Mariusz Muszalik)
1:1 Marcin Krzywicki 12 . (bez asysty)
1:2 Marcin Krzywicki 33. (asysta Jacek Góralski)
2:2 Jacek Góralski 44. (bramka samobójcza)
ROW: 1. Marcin Skrzeszewski – 4. Daniel Kutarba, 21. Sławomir Szary (64. 19. Mateusz Szatkowski), 3. Marcin Grolik, 7. Marek Krotofil (64. 5. Mateusz Słodowy) – 15. Szymon Jary, 9. Mariusz Muszalik, 8. Jarosław Wieczorek, 11. Daniel Feruga (80. 13. Paweł Staniczek) – 10. Rafał Kurzawa, 14. Idrissa Cisse
Wisła: 93. Daniel Szczepankiewicz – 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 17. Arkadiusz Mysona – 4. Jacek Góralski, 25. Filip Burkhardt (76. 18. Piotr Wlazło) – 7. Krzysztof Janus (68. 16. Fabian Hiszpański), 10. Janusz Dziedzic (82. 9. Łukasz Sekulski) , 8. Paweł Kaczmarek – 11. Marcin Krzywicki
Żółte kartki: Kurzawa, Feruga,Kutarba - Krzywicki, Radić