Transmisja meczu BRAZYLIA- KOLUMBIA ONLINE. Mistrzostwa Świata 2014

Piotr Kalsztyn
BRAZYLIA - KOLUMBIA ONLINE
BRAZYLIA - KOLUMBIA ONLINE sxc.hu
BRAZYLIA - KOLUMBIA ONLINE. 4 lipca o godzinie 22.00 czeka nas mecz 1/4 finału Mistrzostw Świata w Brazylii.

Transmisja meczu BRAZYLIA - KOLUMBIA ONLINE

Chyba nikt w Brazylii nie wyobrażał sobie, że Mistrzostwa w wykonaniu gospodarzy będą właśnie tak wyglądały. Brazylia się męczy. W grupie najpierw wygrali 3:1 z Chorwacją (po kontrowersjach sędziowskich), później nie potrafili strzelić bramki Meksykanom, a na zakończenie pokonali Kamerun, który był jednym z najgorszych zespołów tegorocznego mundialu.

W 1/8 finału spotkali się z Chile. Po 90. minutach było 1:1, a dogrywka mogła sprawić sensację - Brazylijczyków uratowała poprzeczka. W rzutach karnych bohaterem okazał się być Julio Cesar i to gospodarze meldują się w ćwierćfinale.

Kolumbia jest do tej pory objawieniem tegorocznego mundialu. Piłkarze z tego kraju najpierw pokonali Grecję 3:0, potem Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1, a na zakończenie Japonię 4:1. Z kompletem zwycięstw zajęli pierwsze miejsce w grupie i potwierdzili swoją dobrą formę.

Mecz 1/8 finału z Urugwajem sprawił, że Kolumbia nie jest już czarnym koniem, ale jednym z faworytów turnieju. Dwie cudowne bramki Jamesa Rodrigueza dały piłkarzom z Kolumbii pewne zwycięstwo 2:0, a rozgrywającemu AS Monaco pewne miejsce wśród najlepszych zawodników tego mundialu.

Transmisja telewizyjna meczu BRAZYLIA - KOLUMBIA

Mecz pokaże kanał TVP1 oraz TVP Sport. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 22.00. Studio przedmeczowe rozpocznie się pół godziny wcześniej.