Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bieszków Dolny od nr 1 do nr 39
Pokaż więcej
Janusz Daniel Chruściel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
51
(46,79%)
Paweł Piotr Piasecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
7
(6,42%)
Krzysztof Głuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
14
(12,84%)
Łukasz Sylwester Gryz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
12
(11,01%)
Katarzyna Sylwia Bębenek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(22,94%)
Okręg 2
Sołectwo Bieszków Dolny od nr 40 do nr 87
Pokaż więcej
Radosław Jan Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
31
(24,22%)
Monika Małgorzata Zapała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
39
(30,47%)
Jarosław Grzegorz Gromek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
38
(29,69%)
Beata Katarzyna Głuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(15,63%)
Okręg 3
Sołectwo Bieszków Górny
Pokaż więcej
Artur Parszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
75
(45,45%)
Zygmunt Henryk Majstrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
10
(6,06%)
Kornel Michał Czarnota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
44
(26,67%)
Grzegorz Piotr Czarnota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(21,82%)
Okręg 4
Sołectwo Mirów od nr 1 do nr 55
Pokaż więcej
Wiesław Alojzy Morawiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
100
(64,94%)
Rajmund Sylwester Łoboda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
36
(23,38%)
Mateusz Piotr Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(11,69%)
Okręg 5
Sołectwo: Mirów od nr 56 do nr 91A Sołectwo: Mirów Stary od nr 92 do nr 126
Pokaż więcej
Eliasz Dawid Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
26
(18,57%)
Dominika Magdalena Gutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
16
(11,43%)
Damian Piotr Wiaderek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
15
(10,71%)
Magdalena Katarzyna Młudzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
21
(15,00%)
Jan Siedlecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(44,29%)
Okręg 6
Sołectwo: Mirów Stary od nr 127 do nr 197
Pokaż więcej
Anna Wainberger
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
64
(37,87%)
Konrad Surdy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
11
(6,51%)
Alicja Anna Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(55,62%)
Okręg 7
Sołectwo Mirówek od nr 1 do nr 32A
Pokaż więcej
Marek Wacław Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
43
(43,43%)
Adam Waldemar Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
16
(16,16%)
Wojciech Łukasz Matejski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(40,40%)
Okręg 8
Sołectwo Mirówek od nr 33 do nr 67
Pokaż więcej
Bernadeta Sylwia Kaczmarzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
34
(31,48%)
Damian Jarosław Minda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
10
(9,26%)
Karol Piętak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
28
(25,93%)
Kamil Tomasz Minda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(33,33%)
Okręg 9
Sołectwo: Mirów Nowy
Pokaż więcej
Mirosław Kacper Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
43
(20,38%)
Marta Smorągiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
37
(17,54%)
Karol Paweł Dzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
10
(4,74%)
Dominik Tuzimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
41
(19,43%)
Grzegorz Władysław Rudziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(37,91%)
Okręg 10
Sołectwo Rogów od nr 1 do nr 60
Pokaż więcej
Wacław Iwański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
54
(41,54%)
Mateusz Kaluga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
31
(23,85%)
Michał Majstrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
14
(10,77%)
Bogdan Piotr Książek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
31
(23,85%)
Okręg 11
Sołectwo Rogów od nr 60a do nr 106
Pokaż więcej
Marian Zdziech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
34
(27,87%)
Marian Kaluga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
34
(27,87%)
Sylwia Malwina Guz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
10
(8,20%)
Leszek Antos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
44
(36,07%)
Okręg 12
Sołectwo Rogów od nr 107 do nr 180
Pokaż więcej
Marek Józef Czubak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
38
(26,21%)
Wiesław Gołosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
18
(12,41%)
Arkadiusz Mieczysław Bilski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
38
(26,21%)
Marian Antoni Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
18
(12,41%)
Sebastian Pytoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA PYTONIA
21
(14,48%)
Robert Zbigniew Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(8,28%)
Okręg 13
Sołectwo Zbijów Duży od nr 1 do nr 54
Pokaż więcej
Urszula Zofia Błach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
14
(12,17%)
Marek Sieczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
25
(21,74%)
Leszek Suwara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
55
(47,83%)
Piotr Eugeniusz Gołosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(18,26%)
Okręg 14
Sołectwo Zbijów Duży od nr 55 do nr 97
Pokaż więcej
Anita Magdalena Maciejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
45
(39,47%)
Ryszard Napora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
17
(14,91%)
Wanda Anna Pacek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
22
(19,30%)
Marek Grzegorz Podgórski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(26,32%)
Okręg 15
Sołectwo Zbijów Mały
Pokaż więcej
Teresa Szklarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA SIWIORKA
38
(20,99%)
Zdzisław Józef Dąbrowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD
39
(21,55%)
Łukasz Paweł Bilski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GROMKA
7
(3,87%)
Julita Martyna Bobrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KSIĄŻKA
16
(8,84%)
Jacek Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(44,75%)