Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Wałcz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jerzy Czesław Goszczyński
764
(7,28%)
-
5
Jolanta Małgorzata Giłka
169
(1,61%)
-
1
Bartosz Henryk Zasada
429
(4,09%)
-
3
Justyna Barbara Ryder
235
(2,24%)
-
4
Janusz Jakub Dołowy
161
(1,53%)
-
6
Edward Zbigniew Bodnar
55
(0,52%)
-
8
Izabela Helena Górska
86
(0,82%)
-
9
Dorota Kardaś
44
(0,42%)
-
10
Arkadiusz Józef Kozłowski
83
(0,79%)
-
7
Sławomir Stanisław Wojtczak
71
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
-
7
Artur Andrzej Wilczewski
53
(0,51%)
-
10
Dariusz Hofman
82
(0,78%)
-
1
Anna Jarczewska
329
(3,14%)
-
3
Henryk Nowak
33
(0,31%)
-
5
Patryk Makaroński
171
(1,63%)
-
9
Agata Andrukajtis
86
(0,82%)
-
4
Jarosław Szczęsny Konopka
91
(0,87%)
-
6
Ewa Danuta Kądziela
15
(0,14%)
-
8
Maria Adamkiewicz
10
(0,10%)
-
2
Wojciech Władysław Kaczmarek
182
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
-
8
Mirosław Stefan Andrukajtis
23
(0,22%)
-
2
Dorota Cerazy
98
(0,93%)
-
1
Cezary Michał Skrzypczak
330
(3,15%)
-
3
Halina Minkiewicz
96
(0,92%)
-
4
Andrzej Czyżowski
98
(0,93%)
-
5
Stanisław Stefan Wilkanowski
63
(0,60%)
-
6
Franciszek Angel
150
(1,43%)
-
10
Małgorzata Maria Laskowska-Iwanowicz
114
(1,09%)
-
7
Alicja Pastusiak
60
(0,57%)
-
9
Robert Jakubiak
53
(0,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Roman Wiśniewski
1 181
(11,26%)
-
2
Janusz Ciaś
229
(2,18%)
-
3
Mirosława Gabriela Niećko-Pucyk
38
(0,36%)
-
4
Piotr Paweł Hapke
45
(0,43%)
-
9
Krzysztof Bogusław Bałut
50
(0,48%)
-
5
Małgorzata Czajkowska
148
(1,41%)
-
6
Jolanta Maria Gembarska
150
(1,43%)
-
8
Beata Pietrzak
69
(0,66%)
-
7
Ireneusz Tomasz Gmyrek
55
(0,52%)
-
10
Mieczysława Maria Łukaszewicz
227
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT”
-
3
Marek Diwyk
117
(1,12%)
-
1
Janusz Różański
571
(5,44%)
-
2
Weronika Bedyńska
21
(0,20%)
-
5
Piotr Tomasz Oćwieja
57
(0,54%)
-
4
Barbara Gawrońska
90
(0,86%)
-
7
Marek Jerzy Pawłowski
367
(3,50%)
-
8
Anna Danuta Szymelfenig
158
(1,51%)
-
9
Robert Kazimierz Tobiasz
148
(1,41%)
-
10
Andrzej Wiśniewski
205
(1,95%)
-
6
Aneta Agnieszka Pajurek
80
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
-
1
Bogdan Jan Wankiewicz
892
(8,50%)
-
2
Zbigniew Jan Wolny
164
(1,56%)
-
10
Diana Arabela Michalczyk-Jackowska
25
(0,24%)
-
8
Jerzy Sławomir Poszepczyński
187
(1,78%)
-
5
Elżbieta Nogaj
189
(1,80%)
-
3
Jolanta Pawlus
169
(1,61%)
-
7
Natasza Mai-Szmulczyńska
137
(1,31%)
-
4
Helena Bożena Węgrzynowska
192
(1,83%)
-
6
Andrzej Ryszard Czyżak
98
(0,93%)
-
9
Sławomir Niewczas
197
(1,88%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Beata Joanna Solak
53
(1,22%)
-
1
Marian Andrzej Kuś
231
(5,34%)
-
2
Mariusz Czesław Lesiak
107
(2,47%)
-
4
Marcin Władysław Kozar
30
(0,69%)
-
5
Zdzisława Rados
44
(1,02%)
-
6
Anita Kuźmińska
70
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
-
5
Beata Matusiak
25
(0,58%)
-
1
Mirosław Robert Gruchot
201
(4,65%)
-
2
Ilona Joanna Czapczyńska-Lewko
36
(0,83%)
-
4
Leszek Cieślak
15
(0,35%)
-
3
Sabina Angelika Zborała
20
(0,46%)
-
6
Mariusz Błażej Sasiński
43
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
-
1
Przemysław Piotr Maksymowicz
486
(11,23%)
-
3
Tomasz Aleksander Srebrzyński
308
(7,12%)
-
6
Katarzyna Beata Nowicka
30
(0,69%)
-
4
Jan Kurowski
36
(0,83%)
-
2
Aldona Teresa Piaskowska
273
(6,31%)
-
5
Emilia Marta Raczyńska
41
(0,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Damian Piotr Pniowski
21
(0,49%)
-
2
Monika Agnieszka Horodecka
130
(3,00%)
-
3
Sławomir Waldemar Konopka
70
(1,62%)
-
4
Ewa Bączkowska
72
(1,66%)
-
1
Romuald Waldemar Janik
130
(3,00%)
-
6
Agnieszka Sabina Guz
80
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT”
-
2
Grażyna Gawin
31
(0,72%)
-
1
Mirosław Wiercioch
317
(7,33%)
-
3
Daria Helena Puszka
98
(2,26%)
-
6
Adrian Szatkowski
130
(3,00%)
-
5
Barbara Helena Srebrzyńska
22
(0,51%)
-
4
Piotr Skrodzki
82
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
-
1
Tadeusz Wenio
558
(12,90%)
-
2
Jan Józef Kaczanowicz
199
(4,60%)
-
4
Sylwia Katarzyna Kaziukajtis
37
(0,86%)
-
5
Arleta Kowalska
65
(1,50%)
-
6
Janusz Bartczak
142
(3,28%)
-
3
Lucyna Niespodziana
94
(2,17%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Człopa, Gmina i Miasto Mirosławiec, Miasto i Gmina Tuczno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Tadeusz Olesiak
273
(4,32%)
-
2
Ireneusz Adam Sawczyszyn
285
(4,51%)
-
6
Marcin Madajczyk
84
(1,33%)
-
3
Halina Klamerek
31
(0,49%)
-
4
Tadeusz Mandziej
89
(1,41%)
-
5
Irena Domagała
72
(1,14%)
-
7
Krystyna Zielińska
62
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH
-
1
Izabela Katarzyna Krajnik
131
(2,07%)
-
3
Maria Anna Sroczyńska
342
(5,41%)
-
4
Agata Agnieszka Bujniak
23
(0,36%)
-
5
Mateusz Szymon Skotnicki
44
(0,70%)
-
7
Paweł Skrzeczkowski
35
(0,55%)
-
2
Zbigniew Gutowski
133
(2,10%)
-
6
Anita Edyta Gosek
26
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI"
-
7
Józef Bolesław Robak
53
(0,84%)
-
1
Jan Grudziński
511
(8,08%)
-
2
Jacek Józef Bąk
30
(0,47%)
-
6
Grzegorz Artur Maksymowicz
59
(0,93%)
-
3
Maria Teresa Świderska
228
(3,61%)
-
4
Zofia Bogumiła Szczotkiewicz
70
(1,11%)
-
5
Katarzyna Biegańska-Pańczyk
132
(2,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Janusz Andrzej Młodzianowski
26
(0,41%)
-
1
Krzysztof Stanisław Mikołajczyk
397
(6,28%)
-
2
Małgorzata Gerwatowska
98
(1,55%)
-
3
Justyna Katarzyna Strzelecka
56
(0,89%)
-
5
Katarzyna Krystyna Łopatiuk
21
(0,33%)
-
6
Piotr Piszczatowski
12
(0,19%)
-
7
Katarzyna Wojciechowska
31
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT”
-
3
Szymon Paweł Krajewski
42
(0,66%)
-
2
Marzena Jolanta Domańska
36
(0,57%)
-
1
Jerzy Jakub Pogorzelski
284
(4,49%)
-
4
Grzegorz Małecki
98
(1,55%)
-
5
Krystyna Obara
246
(3,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ORS "PRZYSZŁOŚĆ"
-
1
Danuta Kęsek
568
(8,99%)
-
2
Bogdan Białas
465
(7,36%)
-
6
Andrzej Sławomir Puchała
134
(2,12%)
-
5
Wojciech Narel
377
(5,96%)
-
7
Ewa Eleonora Gucze
75
(1,19%)
-
3
Andrzej Czesław Gostołek
412
(6,52%)
-
4
Elżbieta Ewa Drab
230
(3,64%)