Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cicibór Duży, Cicibór Mały, Rakowiska ulice: Amelin, Budziszewska
Pokaż więcej
Mateusz Krystian Siwiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
247
(60,99%)
Agnieszka Lubaszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(23,95%)
Dominika Sworczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018
61
(15,06%)
Okręg 2
Hrud, Roskosz
Pokaż więcej
Joanna Panasiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(39,81%)
Zenon Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
37
(11,42%)
Anna Podgórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
95
(29,32%)
Robert Bohdan Soldat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(19,44%)
Okręg 3
Rakowiska ulice: Akacjowa, Ametystowa, Brylantowa, Brzozowa, Bursztynowa, Chabrowa, Diamentowa, Graniczna, Jabłoniowa, Jagodowa, Konwaliowa, Kryształowa, Leśna, Perłowa, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Sasankowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Wspólna
Pokaż więcej
Dariusz Plażuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
552
(79,77%)
Aneta Cuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(20,23%)
Okręg 4
Dokudów Drugi, Dokudów Pierwszy, Ogrodniki, Ortel Książęcy Drugi, Ortel Książęcy Pierwszy, Perkowice
Pokaż więcej
Danuta Janina Paluch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
168
(39,07%)
Katarzyna Sierpotowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
76
(17,67%)
Sebastian Piotr Gałązka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
186
(43,26%)
Okręg 5
Grabanów, Grabanów Kolonia, Julków, Kamieniczne, Wilczyn, Zacisze
Pokaż więcej
Tomasz Ryszard Wołowik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
235
(39,63%)
Patrycja Danilewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
33
(5,56%)
Dariusz Piotr Karmasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
181
(30,52%)
Patrycja Maria Denicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(8,26%)
Marta Katarzyna Kasjaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM
95
(16,02%)
Okręg 6
Łukowce, Sitnik, Terebela
Pokaż więcej
Agnieszka Sęczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
263
(56,93%)
Tomasz Jan Adamiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
199
(43,07%)
Okręg 7
Sławacinek Stary
Pokaż więcej
Monika Oskwarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
140
(29,17%)
Zdzisław Gieruszka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
99
(20,63%)
Edyta Małgorzata Sweklej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
68
(14,17%)
Anna Milena Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
86
(17,92%)
Małgorzata Dorota Brodowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(18,13%)
Okręg 8
Jaźwiny, Porosiuki, Sławacinek Nowy
Pokaż więcej
Alina Marianna Żylik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(17,35%)
Teresa Józefa Barańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
44
(10,60%)
Marcin Onisiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
192
(46,27%)
Marian Józef Bołtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(25,78%)
Okręg 9
Styrzyniec, Surmacze, Sycyna
Pokaż więcej
Renata Rudawska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(34,44%)
Cezary Sweklej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
9
(2,72%)
Dariusz Andrzej Jędrzejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
76
(22,96%)
Wioletta Barbara Makarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(24,17%)
Marian Józef Iwaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W STYRZYŃCU
52
(15,71%)
Okręg 10
Swory, Woroniec
Pokaż więcej
Mariusz Andrzej Semeryło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
182
(50,14%)
Patrycja Anna Gromadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
120
(33,06%)
Piotr Paweł Więckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
61
(16,80%)
Okręg 11
Cełujki, Krzymowskie, Pojelce, Pólko, Zabłocie
Pokaż więcej
Marek Czeczko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
158
(46,06%)
Mirosław Melaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
62
(18,08%)
Ewa Szutko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(17,49%)
Robert Józef Tymoszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ CEŁUJKI
63
(18,37%)
Okręg 12
Jarosław Abramowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
158
(37,09%)
Barbara Maria Oleksiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
29
(6,81%)
Mariusz Trzeciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA CZOSNÓWKA"
239
(56,10%)
Okręg 13
Janówka, Lisy, Michałówka, Młyniec, Wólka Plebańska
Pokaż więcej
Waldemar Bereda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(18,80%)
Robert Andrzej Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
70
(19,07%)
Stefan Śledź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
228
(62,13%)
Okręg 14
Hola, Husinka, Kozula, Woskrzenice Małe
Pokaż więcej
Bożena Teresa Zalewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(38,02%)
Janusz Jerzy Maksymiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻBA NIE DRUŻBA
31
(9,28%)
Radosław Stanisław Koszołko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA BIAŁA PODLASKA
74
(22,16%)
Józef Michał Kasprowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(30,54%)
Okręg 15
Kaliłów, Woskrzenice Duże
Pokaż więcej
Marek Sawczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
194
(68,31%)
Anna Zubow
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(31,69%)