Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Marii Konopnickiej, Obwodowa, Elizy Orzeszkowej, rtm. Witolda Pileckiego, Podleśna, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa, Zielona, Stefana Żeromskiego, Żytnia, gen. Józefa Bema, Białostocka-budynki o numerach 1, 3 i 5 oraz bloki o numerach 19, 21, 23 i 25, gen. Stefana Kosseckiego, Kazimierza Pułaskiego, Brzozowa, Łomżyńska, Nadrzeczna, Plac Sikorskiego, Polowa, Sadowa, Wilsona, Willowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ ZAMBRÓW
-
3
Michał Klimowicz
239
(11,15%)
-
4
Łukasz Kujawa
156
(7,28%)
-
1
Millena Chodkiewicz
71
(3,31%)
-
6
Zbigniew Kulesza
222
(10,36%)
-
7
Wioletta Walasek
192
(8,96%)
-
2
Tadeusz Bronisław Chojnowski
134
(6,25%)
-
5
Ewa Kulesza
51
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Krzyworzeka
126
(5,88%)
-
2
Kamil Kowalczyk
181
(8,45%)
-
5
Anna Truchel
163
(7,61%)
-
3
Dorota Wioletta Strenkowska
130
(6,07%)
-
4
Marcin Szczepański
115
(5,37%)
-
7
Elżbieta Stańczyk
69
(3,22%)
-
6
Krzysztof Łuba
68
(3,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRACI PROKOP
-
1
Alina Barbara Prokop
23
(1,07%)
-
2
Mateusz Kosakowski
10
(0,47%)
-
3
Mateusz Drzewiecki
10
(0,47%)
-
4
Emil Podleś
4
(0,19%)
-
5
Ewa Godlewska
3
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Janina Teresa Łepkowska
31
(1,45%)
-
2
Kaja Ewa Borecka
13
(0,61%)
-
5
Katarzyna Maria Zajkowska
9
(0,42%)
-
1
Przemysław Gosk
100
(4,67%)
-
4
Tomasz Kulesza
23
(1,07%)
Okręg 2
ulice: Białostocka-budynki o numerach parzystych, domy prywatne o numerach nieparzystych od numeru 7 do numeru 67 oraz bloki o numerach 29, 31, 33 i 39, Rolnicza, Grabowska, Ignacego Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Sportowa, Polna, Papieża Jana Pawła II, Ustronna, Łanowa, Wiśniowa, Zaciszna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ ZAMBRÓW
-
3
Zbigniew Korzeniowski
193
(10,32%)
-
1
Krzysztof Boruc
139
(7,43%)
-
2
Andrzej Jerzy Gniazdowski
36
(1,93%)
-
5
Milena Ostrowska
35
(1,87%)
-
4
Tomasz Józef Kosek
406
(21,71%)
-
6
Agnieszka Stachnik
26
(1,39%)
-
7
Magdalena Wiśniewska
44
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mariusz Prusiński
241
(12,89%)
-
3
Marta Worosilak
83
(4,44%)
-
2
Radosław Bańkowski
143
(7,65%)
-
4
Jarosław Zalewski
85
(4,55%)
-
5
Małgorzata Kinga Mieczkowska
31
(1,66%)
-
6
Franciszek Muszyński
53
(2,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRACI PROKOP
-
3
Sebastian Bazydło
9
(0,48%)
-
4
Ewelina Gocłowska
4
(0,21%)
-
1
Mariusz Gaworski
11
(0,59%)
-
2
Emil Kamiński
9
(0,48%)
-
5
Beata Kazimierska
10
(0,53%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Joanna Bruszewska
5
(0,27%)
-
5
Danuta Grodzka
10
(0,53%)
-
1
Ryszard Kozłowski
93
(4,97%)
-
2
Barbara Danuta Laszuk
197
(10,53%)
-
4
Tomasz Tyborowski
7
(0,37%)
Okręg 3
ulice: Cmentarna, Handlowa, Łąkowa, Młynowa, Ostrowska, kpt. Władysława Raginisa, Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Milenijna, Pogodna, Poświątne, Świętokrzyska, Wąska, Wodna, Armii Krajowej, Fryderyka Chopina, Jantarowa, Krótka, ks. Marcina Krajewskiego, Lipowa, Stanisława Moniuszki, Obrońców Zambrowa, 71 Pułku Piechoty, Wądołkowska, Wiejska, , Aleja Wojska Polskiego-budynki od numeru 1 do numeru 40 i numer 42
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ ZAMBRÓW
-
1
Bogdan Andrzejczuk
166
(8,70%)
-
2
Adam Antoniak
64
(3,35%)
-
3
Wanda Filipowicz
56
(2,93%)
-
6
Izabela Rytelewska
61
(3,20%)
-
4
Alicja Muraczewska
98
(5,13%)
-
5
Urszula Paluch
91
(4,77%)
-
7
Cezary Witkowski
152
(7,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adrian Baczewski
58
(3,04%)
-
4
Henryk Rykaczewski
203
(10,63%)
-
1
Grażyna Anna Wyszyńska
300
(15,72%)
-
3
Krzysztof Kozłowski
66
(3,46%)
-
5
Alicja Anna Kołomyjska
60
(3,14%)
-
6
Dominika Korda
63
(3,30%)
-
7
Andrzej Jan Truchel
33
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRACI PROKOP
-
6
Przemysław Szymon Kowaluk
4
(0,21%)
-
1
Kamil Prokop
42
(2,20%)
-
3
Aleksandra Kowalewska
6
(0,31%)
-
2
Tomasz Orłowski
63
(3,30%)
-
4
Aleksandra Krajewska
4
(0,21%)
-
5
Natalia Rogulska
3
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Damian Grochowski
10
(0,52%)
-
4
Elżbieta Lichota
15
(0,79%)
-
1
Ryszard Kaźmierczak
252
(13,20%)
-
2
Dorota Zięciak
18
(0,94%)
-
5
Tomasz Radwański
21
(1,10%)
Okręg 4
ulice: Fabryczna, Legionowa, Mazowiecka, Piaskowa, Grunwaldzka, Elektryczna, Magazynowa, Kolejowa, Kościelna, ks. Henryka Kulbata, Leśników, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Przykoszarowa, Targowa, Wolska, Sitarska, Stokrotki, Strzelnicza, Poligonowa, Dębowa, mjr. Stanisława Knapika, Aleja Wojska Polskiego od numeru 41 do numeru 100, z wyłączeniem numeru 42
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ ZAMBRÓW
-
5
Agnieszka Ogórkowska
149
(6,62%)
-
1
Wiesława Arent
120
(5,33%)
-
2
Kazimierz Jan Dąbrowski
214
(9,50%)
-
3
Daniel Gałecki
74
(3,29%)
-
4
Katarzyna Kulesza
110
(4,88%)
-
6
Jacek Olszewski
256
(11,37%)
-
8
Jacek Sutkowski
51
(2,26%)
-
7
Barbara Reinke
127
(5,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Stanisław Władysław Niewiński
84
(3,73%)
-
2
Zbigniew Chajęcki
110
(4,88%)
-
3
Kamil Kaczyński
59
(2,62%)
-
4
Anna Chętnik
125
(5,55%)
-
1
Łukasz Miszak
176
(7,82%)
-
6
Justyna Edyta Gronostajska
62
(2,75%)
-
7
Janina Michalina Michałowska
27
(1,20%)
-
8
Andrzej Brzóska
67
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRACI PROKOP
-
2
Michał Gosk
11
(0,49%)
-
3
Krzysztof Wyszyński
24
(1,07%)
-
6
Emilia Żyłowska
7
(0,31%)
-
7
Damian Żuliński
1
(0,04%)
-
4
Ramona Pichen
12
(0,53%)
-
1
Daniel Prokop
119
(5,28%)
-
5
Gabriela Elżbieta Michałowska
3
(0,13%)
-
8
Grzegorz Popławski
41
(1,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Karol Przeździecki
22
(0,98%)
-
2
Stanisław Olszewski
69
(3,06%)
-
3
Beata Dzieniszewska
20
(0,89%)
-
1
Karol Kossakowski
50
(2,22%)
-
6
Anna Nina Andryszczyk
38
(1,69%)
-
4
Olga Monika Mrozicka
24
(1,07%)