Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Korytnica obejmująca ulice: Jana Pawła II, Kietlanka, Kolonia, Adama Małkowskiego, Spółdzielcza, Teodorówka, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Janusz Tarapata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
106
(56,38%)
Małgorzata Więcek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(43,62%)
Okręg 2
Część sołectwa Korytnica obejmująca ulice: Marianówka, Henryka Sienkiewicza, Polna, Szkolna, Zastrużna
Pokaż więcej
Łukasz Żelazowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
53
(43,09%)
Franciszek Leszek Dołowy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(56,91%)
Okręg 3
Wielądki, Wola Korytnicka
Pokaż więcej
Stanisław Jacek Kodym
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
132
(53,44%)
Agnieszka Wielądek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(46,56%)
Okręg 4
Lipniki, Jaczew, Komory
Pokaż więcej
Zofia Anna Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
80
(45,98%)
Franciszek Andrzej Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
15
(8,62%)
Irena Jaczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(45,40%)
Okręg 5
Paplin, Górki Borze
Pokaż więcej
Sławomir Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
88
(53,33%)
Krzysztof Ignacy Roguski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(46,67%)
Okręg 6
Chmielew, Kruszew, Rąbież, Wypychy, Zalesie, Żelazów
Pokaż więcej
Stanisław Leszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
38
(17,19%)
Andrzej Krzysztof Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
71
(32,13%)
Wanda Jaczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(50,68%)
Okręg 7
Jugi, Kąty, Kupce, Maksymilianów
Pokaż więcej
Janina Karaban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
72
(36,18%)
Dariusz Bogumił Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
49
(24,62%)
Anna Parys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(39,20%)
Okręg 8
Bednarze, Rowiska, Sekłak
Pokaż więcej
Piotr Jaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
84
(43,98%)
Mariusz Piotrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(56,02%)
Okręg 9
Rabiany, Sewerynów
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Wasikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
138
(67,65%)
Mateusz Stanisław Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(32,35%)
Okręg 10
Adampol, Nowy Świętochów, Trawy
Pokaż więcej
Piotr Kazimierz Sokulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
85
(62,04%)
Wioleta Kruszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(37,96%)
Okręg 11
Leśniki, Połazie Świętochowskie, Stary Świętochów
Pokaż więcej
Iwona Roguska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
53
(21,12%)
Piotr Jacek Świętochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
88
(35,06%)
Lidia Anna Rowicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(43,82%)
Okręg 12
Dąbrowa, Nojszew, Pniewnik, Zakrzew
Pokaż więcej
Hanna Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
74
(32,46%)
Małgorzata Edyta Gawor-Szczepanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
106
(46,49%)
Anna Beata Ślubowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(21,05%)
Okręg 13
Czaple, Decie, Roguszyn, Szczurów, Żabokliki
Pokaż więcej
Zbigniew Józef Wielądek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
71
(29,71%)
Agata Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
40
(16,74%)
Hanna Jadwiga Roguska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(53,56%)
Okręg 14
Górki-Grubaki, Górki Średnie
Pokaż więcej
Andrzej Giers
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
54
(38,85%)
Józef Mariusz Nojszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY I ROZWOJOWY SAMORZĄD”
12
(8,63%)
Małgorzata Bezubik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(52,52%)
Okręg 15
Emilia Cholerzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOMUDZIŃSKIEGO
150
(72,12%)
Adam Krzysztof Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(27,88%)