Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Łętownia (część): osiedla Lachowa, Lawrowa, Gąsiorowa, Jasionkowa, Szwajcowa, Bacowa, Balowa, Książkowa, Gościejowa, Szyszkowa, Knapiki, Wójcikówka, Kowalczęcia, Budowa, Dział Wichrowy
Pokaż więcej
Roman Wojciech Kowalcze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
61
(21,48%)
Stanisław Andrzej Książek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(33,45%)
Paweł Kobiałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
70
(24,65%)
Dominik Sadłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW
58
(20,42%)
Okręg 2
Sołectwo Łętownia (część): osiedla Kościelnych, Klimasowa, Chlebki, Źwięgadły, Kubackich, Zagrody Wyżne, Zagrody Niżne, Mizerówka, Walasówka, Polany, Nad Folwarkiem
Pokaż więcej
Kazimierz Jopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
123
(39,42%)
Edyta Małgorzata Bąbol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(16,67%)
Jacek Józef Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
29
(9,29%)
Agnieszka Burmistrz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW
108
(34,62%)
Okręg 3
Sołectwo Łętownia (część): osiedla Jakubczęcie, Wichrowa, Gorylowa, Ciszczonki, Gancarze, Saguchy, Gliniki, Plebańskie, Dział Wichrowy (za lasem), Bajcerówka, Czarnoty
Pokaż więcej
Barbara Józefa Ciszczoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
56
(18,18%)
Sylwia Barbara Wróbel-Kluska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(20,45%)
Halina Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
67
(21,75%)
Jarosław Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW
122
(39,61%)
Okręg 4
Sołectwo Łętownia (część): osiedla Bąbole, Makuch Wyżny, Makuch Niżny, Bargły, Cebulowa, Ciszczony, Jagusiowa, Firkówka, Potok, Bielowa, Zembolowa
Pokaż więcej
Czesława Kucała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
76
(30,65%)
Wiesław Piotr Hanusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(35,89%)
Rafał Stanisław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
18
(7,26%)
Jadwiga Elżbieta Bargiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW
65
(26,21%)
Okręg 5
Sołectwo Naprawa (część): osiedla Las, Niewiadomiec, Żegleń Dolny, Antałowa, Wojdyłowa, Dyrdołowa, Surówka, Zagrody
Pokaż więcej
Krzysztof Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(49,06%)
Adam Jan Matejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
136
(50,94%)
Okręg 6
Sołectwo Naprawa (część): osiedla Syberia, Luboń Mały, Brzeźniowa, Maślakowa, Tłukowa, Piecygrochowa, Karczmarzowa, Pasiowa, Szewcowa, Kasperkowa, Wawrzyńcowa, Dział, Gorzutkowa, Kowalowa
Pokaż więcej
Wiesław Franciszek Pustelnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
80
(30,89%)
Piotr Józef Niedziela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(33,59%)
Barbara Płanica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
92
(35,52%)
Okręg 7
Sołectwo Naprawa (część): osiedla Halkowa, Mirkowa, Czubinowa, Jakubowa, Burmistrzowa, Folwarskowa, Żegleń Górny, Swałtkowa, Gwiżdżowa, Tatarkowa
Pokaż więcej
Daniel Mirek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
111
(41,42%)
Władysława Stanisława Rawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
104
(38,81%)
Marian Pasiowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW
53
(19,78%)
Okręg 8
Sołectwo Osielec (część): osiedla Baranowa, Karbowa, Świstkowa, Bachule, Pieskowa, Zagrody, Błaskowa, Zagrody Ligusowe, Sołtystwo
Pokaż więcej
Małgorzata Krystyna Oleksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
42
(13,08%)
Artur Andrzej Kudzia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(18,69%)
Szczepan Tadeusz Jurkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
84
(26,17%)
Krystyna Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW
44
(13,71%)
Renata Bożena Bogacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ GMINY JORDANÓW
91
(28,35%)
Okręg 9
Sołectwo Osielec (część): osiedla Polany Jurkowe, Działkowa, Brzanowa, Rusinowa, Bogaczowa, Kowalowa, Bańdurowa, Zarębowa
Pokaż więcej
Jacek Mariusz Grzechyńka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(51,83%)
Paweł Marek Zadrożny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
72
(23,92%)
Marek Marynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W SAMORZĄDZIE GMINY JORDANÓW
16
(5,32%)
Mariusz Wojciech Misiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW
57
(18,94%)
Okręg 10
Sołectwo Osielec (część): osiedla Koniówkowa, Balcarzowa, Solowskich, Harwatowa, Kotowa, Książkowa, Głodkowa, Morawowa, Janikowa, Misiarzowa, Budowa
Pokaż więcej
Wiesława Śmiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
46
(12,20%)
Bożena Czaja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(33,16%)
Emilia Gierat-Motor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
42
(11,14%)
Ryszard Andrzej Ordzowiały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W SAMORZĄDZIE GMINY JORDANÓW
164
(43,50%)
Okręg 11
Sołectwo Osielec (część): osiedla Jabconie, Gąsiory, Grzybkowa, Szyszkowa, Hodanowa, Leśniakowa, Dudkowa, Matułowa, Oleksowa, Wronkowa, Niziołkowa, Słoninowa, Sędrowa, Sępkowa
Pokaż więcej
Krzysztof Stopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
116
(34,02%)
Piotr Paweł Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(18,18%)
Iwona Gołdyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
46
(13,49%)
Piotr Paweł Firek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W SAMORZĄDZIE GMINY JORDANÓW
117
(34,31%)
Okręg 12
Sołectwo Toporzysko (część): osiedla Bąkałowa, Gałowa, Habinowa, Pisulowa, Rosołowa, Smołowa, Wierzbeczkowa, Kaszubowa, Budkowa, Wierzbowa, Grabarzowa, Stąporowa, Dudkowa, Flakowa, Ciopałowa, Rysiowa, Dział
Pokaż więcej
Zofia Kulka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
141
(50,90%)
Tomasz Rączka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(23,83%)
Beata Zofia Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
70
(25,27%)
Okręg 13
Sołectwo Toporzysko (część): osiedla Mraźnica, Zagrody, Za Dwór, Tomczykowa, Strzelcowa, Kowalczykowa, Targoszowa, Cieślakowa, Pająkowa, Rączkowa, Białoniowa, Figurowa, Kulakowa
Pokaż więcej
Eugeniusz Wierzba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
112
(41,48%)
Maria Irena Nosidlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(28,52%)
Zofia Ryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
81
(30,00%)
Okręg 14
Sołectwo Toporzysko (część): osiedla Chudowa, Nad Las, Kowalowa, Zawodzie, Ptasiowa, Łazarzowa, Peliwowa, Wójtowiczowa, Janeczkowa, Dydowa, Pietrzykowa, Kozowa, Zającowa
Pokaż więcej
Zdzisław Jan Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
116
(41,88%)
Bogdan Jacek Bieniek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(35,38%)
Krystyna Smółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
29
(10,47%)
Małgorzata Anna Ryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JORDANÓW
34
(12,27%)
Okręg 15
Sołectwo Wysoka
Pokaż więcej
Kazimiera Maria Działek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
57
(17,27%)
Andrzej Jąkała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
193
(58,48%)
Agnieszka Teresa Kościelniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA GRUCA - SIŁA I DOŚWIADCZENIE
80
(24,24%)