Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO
-
3
Wiesław Piotr Kibis
53
(1,43%)
-
1
Zofia Bordzio
191
(5,17%)
-
6
Anna Skrocka
18
(0,49%)
-
4
Krystyna Wawrzyn
110
(2,98%)
-
7
Halina Olszewska
38
(1,03%)
-
5
Zbigniew Sułek
108
(2,92%)
-
8
Ryszard Dariusz Slomziński
32
(0,87%)
-
2
Jan Kopiczko
167
(4,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
-
3
Paweł Marek Modrakowski
45
(1,22%)
-
2
Izabela Sertel
177
(4,79%)
-
5
Ewa Sławomira Karczewska
145
(3,92%)
-
6
Katarzyna Janczewska
37
(1,00%)
-
1
Marek Dobrzyń
557
(15,07%)
-
4
Adam Michał Skup-Krzemiński
147
(3,98%)
-
7
Urszula Siemaszko
29
(0,78%)
-
8
Bożena Małgorzata Puzowska
62
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Marian Andruczyk
219
(5,93%)
-
4
Tomasz Kosobudzki
464
(12,56%)
-
7
Janina Trus
185
(5,01%)
-
6
Joanna Aneta Kowalewska
107
(2,90%)
-
5
Bożena Świderska
152
(4,11%)
-
8
Karol Dźwilewski
110
(2,98%)
-
1
Karol Czerwiński
260
(7,04%)
-
3
Danuta Maciejewska
282
(7,63%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Olecko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO
-
9
Mirosław Matusiak
193
(2,41%)
-
4
Radosław Stanisław Skrodzki
233
(2,90%)
-
1
Kazimierz Iwanowski
606
(7,55%)
-
2
Bożena Łucja Romańczuk
272
(3,39%)
-
3
Sławomir Karol Szerel
324
(4,04%)
-
8
Joanna Jankowska
123
(1,53%)
-
5
Maria Łangowska
287
(3,58%)
-
7
Grzegorz Makarewicz
116
(1,45%)
-
6
Jerzy Gołembiewski
412
(5,13%)
-
11
Andrzej Kazimierz Kamiński
307
(3,83%)
-
10
Małgorzata Michałowska
116
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
-
7
Lidia Kłoczko
163
(2,03%)
-
9
Paulina Giełazis
221
(2,75%)
-
1
Teresa Krajewska
422
(5,26%)
-
2
Andrzej Dunaj
549
(6,84%)
-
3
Czesław Gontar
315
(3,93%)
-
5
Krzysztof Krasowski
196
(2,44%)
-
4
Antoni Szczodruch
211
(2,63%)
-
6
Andrzej Ślużyński
161
(2,01%)
-
10
Marcin Przemysław Wiszniewski
157
(1,96%)
-
8
Tomasz Karniej
136
(1,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Sabina Brodowska
147
(1,83%)
-
5
Agata Truszczyńska
56
(0,70%)
-
7
Emilia Przemielewska
126
(1,57%)
-
11
Krzysztof Stanisław Makola
81
(1,01%)
-
10
Jerzy Openchowski
234
(2,92%)
-
9
Teresa Fiedorowicz
77
(0,96%)
-
2
Andrzej Stanisław Kisiel
207
(2,58%)
-
8
Wiesław Konopko
157
(1,96%)
-
1
Marian Świerszcz
610
(7,60%)
-
3
Henryk Stanisław Trznadel
286
(3,56%)
-
4
Tomasz Dziokan
523
(6,52%)