Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grzawa Miedźna ul. Pszczyńska, Miedźna ul. Wiejska od 1 do 19 oraz od 120 do 130.
Pokaż więcej
Adam Marek Wojtala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
130
(44,52%)
Agnieszka Jadwiga Janosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(31,16%)
Urszula Barbara Maryjosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
71
(24,32%)
Okręg 2
Sołectwo Miedźna : ulice Bieruńska, Janygowiec, Potok, Spółdzielcza, Szkolna, Wiejska od nr 20 do nr 47 oraz od nr 84 do nr 119.
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Painta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
199
(54,37%)
Marian Piotr Brandys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
120
(32,79%)
Marcin Patryk Jochem
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
47
(12,84%)
Okręg 3
Sołectwo Miedźna ulice: Dębowa, Krótka, Leśna, Okrężna, Polna, Poprzeczna, Słoneczna, Topolowa, Wiejska od nr 48 do do nr 83
Pokaż więcej
Piotr Zbigniew Müller
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(38,81%)
Bartłomiej Konrad Botor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
70
(18,87%)
Tomasz Piotr Nycz
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
157
(42,32%)
Okręg 4
Sołectwo Frydek
Pokaż więcej
Adam Jan Jędrysek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
289
(47,85%)
Mariusz Rafał Wojtala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
315
(52,15%)
Okręg 5
Sołectwo Gilowice
Pokaż więcej
Katarzyna Marianna Tomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POMYSŁEM NA GMINĘ MIEDŹNA
74
(9,96%)
Jan Piotr Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
331
(44,55%)
Stanisław Antoni Lubański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
195
(26,24%)
Marcin Stanisław Drob
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
143
(19,25%)
Okręg 6
Sołectwo Wola ulice: Bzów, Cicha, Kasztanowa, Kopalniana, Międzyrzecka, Ogrodowa, Orzechowa, Polna, Poprzeczna, Przemysłowa-domy prywatne, Pszczyńska – domy prywatne nieparzyste, Rajska, Różana, Rzemieślnicza, Rzeźbiarza, Sadowa, Spokojna, Stawowa, Wiśniowa, Wspólna, Zbożowa.
Pokaż więcej
Andrzej Józef Kempny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
372
(64,92%)
Urszula Barbara Pękała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
111
(19,37%)
Bogumiła Elżbieta Kulczyk
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
90
(15,71%)
Okręg 7
Sołectwo Wola, ulice: Błachowa, Graniczna, Górnicza-domy prywatne, Krótka, Kwiatowa, Mokra, Oświęcimska, Powstańców, Pszczyńska-domy prywatne parzyste, Starorzeczna, Szkolna-domy prywatne, Wałowa, Wiślana
Pokaż więcej
Henryk Władysław Rozmus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POMYSŁEM NA GMINĘ MIEDŹNA
195
(39,47%)
Beata Teresa Kula
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(13,16%)
Urszula Zofia Urbańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
111
(22,47%)
Bronisława Barbara Niesyto
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
123
(24,90%)
Okręg 8
Sołectwo Wola I ulice: Górnicza od nr 26 do nr 35, Osiedle Pod Sosnami, ulice: Przemysłowa-bloki.
Pokaż więcej
Adam Andrzej Wrona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POMYSŁEM NA GMINĘ MIEDŹNA
98
(24,32%)
Marek Paweł Gruszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
177
(43,92%)
Adam Domasik
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
128
(31,76%)
Okręg 9
Sołectwo Wola I : ulica Górnicza – bloki od 14 do nr 15, od nr 18 do nr 25, nr 47, Pszczyńska-bloki 104, 106, 108, Szkolna-bloki 17, 19, 21.
Pokaż więcej
Janusz Paweł Starzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
184
(40,62%)
Marek Sławomir Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POMYSŁEM NA GMINĘ MIEDŹNA
25
(5,52%)
Stanisław Ludwik Karbowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
88
(19,43%)
Mirosław Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
156
(34,44%)
Okręg 10
Sołectwo Wola I ulica: Górnicza – bloki od 1 do nr 13, od nr 16 do nr 17, od nr 42 do nr 46.
Pokaż więcej
Krzysztof Jerzy Wiertel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POMYSŁEM NA GMINĘ MIEDŹNA
48
(11,11%)
Maria Wacławczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(23,15%)
Dariusz Sylwester Sosna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
88
(20,37%)
Łukasz Piotr Banaś
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
196
(45,37%)
Okręg 11
Sołectwo Wola II ulice: Lipowa, Słoneczna, Sosnowa.
Pokaż więcej
Ismena Bogumiła Maląg-Wolnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POMYSŁEM NA GMINĘ MIEDŹNA
56
(13,49%)
Wojciech Jan Śmiłek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(21,69%)
Małgorzata Antos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
87
(20,96%)
Piotr Biszkant
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
182
(43,86%)
Okręg 12
Sołectwo Wola II ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Garażowa, Klonowa, Leśna.
Pokaż więcej
Kamil Piotr Sochacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POMYSŁEM NA GMINĘ MIEDŹNA
57
(13,38%)
Elżbieta Buss
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(27,23%)
Marek Bogusław Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
65
(15,26%)
Mateusz Kazimierz Moczulski
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
188
(44,13%)
Okręg 13
Sołectwo Góra ulice: Babudy, Bażantów, Cmentarna, Dąbrowa, Krótka, Mokra, Polna, Skowronków, Słoneczna, Topolowa, Wilcza, Wiosenna, Zapadź, Zielona, Złote Łany.
Pokaż więcej
Kamil Michał Jasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(25,44%)
Zofia Teresa Białoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
229
(44,81%)
Adam Stanisław Lubecki
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
152
(29,75%)
Okręg 14
Sołectwo Góra ulice: Boczna, Cicha, Kasztanowa, Kościelna, Kwiatowa, Miła, Nad Wisłą, Parkowa, Poznańska, Pszczyńska, Rybacka, Wąska, Wiejska.
Pokaż więcej
Krzysztof Zbigniew Chwiendacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(36,46%)
Józefa Agnieszka Waliczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW”
155
(40,36%)
Wiesław Dariusz Adamczyk
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
89
(23,18%)
Okręg 15
Sołectwo Góra ulice: Długa, Gołębia, Graniczna, Kręta, Ogrodników, Prosta, Spokojna, Sportowa, Stawowa, Zawadka, Zbożowa.
Pokaż więcej
Michał Marian Przewoźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
203
(49,75%)
Joanna Łucja Grzywa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POMYSŁEM NA GMINĘ MIEDŹNA
58
(14,22%)
Lidia Bernadetta Smoszna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(19,61%)
Sonia Agnieszka Libera
KOMITET WYBORCZY NOWA ENERGIA
67
(16,42%)