Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Błota, Kosatka (Kosatka, Pasie)
Pokaż więcej
Grzegorz Kazimierz Trzeciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
64
(49,61%)
Jan Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
65
(50,39%)
Okręg 2
Brąszewice I-Brąszewice ulice: Brzozowa, Górna, Krótka, Masztowa, Parkowa, Polna, Sieradzka od nr 1 do nr 75
Pokaż więcej
Olga Katarzyna Wódkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
43
(28,10%)
Łukasz Dąbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
110
(71,90%)
Okręg 3
Brąszewice I-Brąszewice ulice: Kasztanowa, Ks. Nierychlewskiego, Łąkowa, Starowiejska, Świerkowa, Wojkowska
Pokaż więcej
Elżbieta Helena Salamon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
63
(45,32%)
Remigiusz Grzegorz Ubycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
76
(54,68%)
Okręg 4
Brąszewice I-Brąszewice ulice: Kościelna, Osiedlowa, Sieradzka od nr 76 do końca, Żychty
Pokaż więcej
Bożena Ewa Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
54
(49,09%)
Bartłomiej Rafał Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
56
(50,91%)
Okręg 5
Brąszewice II-Brąszewice ulice: Leśna i Zabrodzie
Pokaż więcej
Ryszard Jan Kurzaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
56
(36,36%)
Justyna Brąś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
98
(63,64%)
Okręg 6
Adam Józef Sowizdrzał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
103
(74,64%)
Krystian Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
35
(25,36%)
Okręg 7
Chajew, Chajew Kolonia
Pokaż więcej
Mariusz Paweł Kurzaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
54
(33,33%)
Zdzisława Małgorzata Komenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
108
(66,67%)
Okręg 8
Czartoria (Ciołki, Czartoria, Lisy, Wiry), Wojtyszki, Wólka Klonowska (Wólka Klonowska, Żarnów)
Pokaż więcej
Adam Wiesław Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
110
(62,50%)
Włodzimierz Władysław Smakulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
66
(37,50%)
Okręg 9
Gałki (Gałki, Żuraw)
Pokaż więcej
Antoni Ignacy Sowizdrzał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
74
(59,20%)
Andrzej Marczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
51
(40,80%)
Okręg 10
Trzcinka (Budy, Orły, Pokrzywniaki, Trzcinka), Wiertelaki (Salamony, Sowizdrzały, Szymaszki, Wiertelaki)
Pokaż więcej
Józef Zenon Toruński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
93
(69,92%)
Arkadiusz Damian Szymaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
40
(30,08%)
Okręg 11
Kamieniki (Grabostaw, Kamieniki, Pipie)
Pokaż więcej
Marzena Cichecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
47
(54,65%)
Agnieszka Balik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
39
(45,35%)
Okręg 12
Godynice (Ciupki, Godynice, Zagóra, Zagórcze)
Pokaż więcej
Grażyna Dobruchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
114
(62,98%)
Krystyna Wiesława Bartela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
67
(37,02%)
Okręg 13
Józef Przezak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
84
(52,17%)
Zdzisław Józef Fabrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
77
(47,83%)
Okręg 14
Starce, Sokolenie (Kurpie, Sokolenie, Tomczyki Złote)
Pokaż więcej
Zenon Władysław Ciupek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(36,49%)
Agnieszka Wanda Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
52
(35,14%)
Grzegorz Krzysztof Kulig
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
42
(28,38%)
Okręg 15
Szczesie, (Szczesie, Zwierzyniec), Zadębieniec (Pędziwiatry, Pluty, Zadębieniec)
Pokaż więcej
Agnieszka Katarzyna Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE
66
(42,31%)
Andrzej Smok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
90
(57,69%)