Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Bardo
Pokaż więcej
Mariusz Sławomir Ozdoba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(45,81%)
Barbara Taborska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
42
(20,69%)
Damian Piecyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
68
(33,50%)
Okręg 2
Sołectwa: Celiny, Głuchów, Głuchów-Lasy, Korzenno, Papiernia, Smyków
Pokaż więcej
Marcin Stanisław Łoboda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(18,45%)
Stanisław Wiesław Gratka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
107
(45,92%)
Jerzy Domoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI JERZY DOMOŃ DLA MIESZKAŃCÓW
83
(35,62%)
Okręg 3
Sołectwo: Chańcza
Pokaż więcej
Sylwia Ewa Przetak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(31,63%)
Sławomir Grzegorz Gierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
147
(68,37%)
Okręg 4
Sołectwa: Dębno, Drogowle, Mędrów, Pągowiec
Pokaż więcej
Robert Jan Glibowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(45,64%)
Kazimierz Karwat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
106
(54,36%)
Okręg 5
Sołectwa: Nowa Huta, Koziel
Pokaż więcej
Witold Ryszard Świtalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(38,50%)
Czesław Józef Bęben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
123
(61,50%)
Okręg 6
Sołectwo: Ociesęki
Pokaż więcej
Dariusz Czesław Tyrała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(49,53%)
Jerzy Kazimierz Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
108
(50,47%)
Okręg 7
Sołectwa: Rembów, Lipiny
Pokaż więcej
Zbigniew Wojciech Feldman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(74,70%)
Piotr Adam Hara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
42
(25,30%)
Okręg 8
Sołectwa: Szumsko, Radostów
Pokaż więcej
Łukasz Marek Ciepiela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(40,66%)
Małgorzata Józefa Gołyska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
108
(59,34%)
Okręg 9
Sołectwa: Szumsko-Kolonia, Jamno, Rakówka, Pułaczów
Pokaż więcej
Stanisław Stemplowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(76,80%)
Zygmunt Niezgoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
42
(23,20%)
Okręg 10
Sołectwa: Wólka Pokłonna, Wola Wąkopna
Pokaż więcej
Piotr Mariusz Bożycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(47,89%)
Mirosław Ryszard Ambroziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
99
(52,11%)
Okręg 11
Sołectwo: Zalesie
Pokaż więcej
Dorota Józefa Masternak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(57,69%)
Andrzej Stanisław Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
55
(42,31%)
Okręg 12
Sołectwo: Życiny
Pokaż więcej
Stanisław Nyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(45,10%)
Jadwiga Barbara Zięcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
84
(54,90%)
Okręg 13
Sołectwo: Raków, ulice: Jana Sienieńskiego, Kościelna, Młyńska, Górki nr (1 - 6), Targowa, Nowy Rynek, Kolejowa, Osiedle 70 - Lecia Niepodległości, Stodolna
Pokaż więcej
Teresa Bronisława Strzelecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(65,50%)
Władysław Iwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
69
(34,50%)
Okręg 14
Sołectwo: Raków, ulice: Antoniowska, Bardzka, Górki nr (7 - 23), Tadeusza Kościuszki, Leśna, Listopadowa, Łagowska, Ogrodowa, Plac Wolności nr (1 - 40)
Pokaż więcej
Daria Anna Hamera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(64,47%)
Magdalena Wojsa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
81
(35,53%)
Okręg 15
Sołectwo: Raków, ulice: Plac Wolności nr (41 - 69), Buźniczna, Podole, Klasztorna, 400 –Lecia Rakowa, Jana Chicińskiego
Pokaż więcej
Danuta Łucja Król
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
77
(44,25%)
Renata Katarzyna Zacharska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(28,74%)
Karol Klemens Olsiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY
47
(27,01%)