Spis treści
7. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - zapis relacji na żywo
Niedziela 10 września 2023
Polonia Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:1 (0:1)
POLONIA: Ostrowski - Dusza, Frasz, Marczyński, Lipkowski, Szmelc, Sieradzki, Andrzejewski, Piskorski, Łotoszyński, Dąbek.
CHEMIK: Łęt - Goździkowski, Adamenko, Kochmański, Zaborowski, Chęś (46, Klimkiewicz), Rysiewski, Klatecki (65, Rogowski), Strzyżewski (65, Włosiński), Majerski, Perliński (72, Perliński)
15:30 - Maciej Lanckowski (Sadowski, Rudnik)
GOOOL 21 - Damian Rysiewski 0:1 z rzutu karnego
22 - Frasz przed szansą
23 - Rysiewski w słupek Polonii
39 - Frasz uderza głową po rożnym
40 - 0:1
45 - 0:1, przerwa
55 - 0:1
65 - 0:1
72 - 0:1
80 - 0:1
90 - koniec, derby dla Chemika. Pierwsza porażka Polonii pod wodzą nowego trenera Macieja Karabasza (wcześniej były dwa remisy)
Sobota 9 września 2023
Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Toruń 3:1 (1:0)
Informuje Ryszard Kobak
17:00 - Szymon Stypczyński (Szpunar, Górecki)
GOOOL 16 - Mikołaj Wojdak 1:0
25 - 1:0
40 - 1:0
45 - 1:0, przerwa
55 - 1:0
GOOOL 60 - Samuel Gerc 1:1
GOOOL 68 - Damian Orzechowski 2:1
GOOOL 71 - Aron Maciejewski 3:1
80 - 3:1
90 - koniec, 3:1
Łokietek Brześć Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:1 (1:1)
Informuje:Wiktor Kaczmarek
ŁOKIETEK: Michał Ciesielski - Piotr Szczęsny, Bartosz Czyżewski, Damian Rutkowski, Erwin Mętlewicz, Szymon Bołkowiec, Maciej Pałczyński, Jakub Kosztowny, Damian Kacperski, Gabriel Boniec, Kacper Wienconek.
CUIAVIA: Szymon Raczek - Kajetan Wojciechowski, Mateusz Wiśniewski, Mariusz Kryszak, Kacper Wojtyszyn, Wiktor Majchrzak, Szymon Maziarz, Mariusz Miłek, Mateusz Kurtysiak, Patryk Wiśniewski, Gabriel Silva
17:00 - Krzysztof Ulatowski (Czapiewski, Ignatowski)
1 - goście od środka
GOOOL 5 - Gabriel Silva 0:1
20 - 0:1
30 - 0:1
45 - 0:1, karny dla Łokietka, faulował Kryszak
GOOOL 45+2 - Szymon Bołkowiec 1:1, z rzutu karnego. Przerwa
55 - 1:1
70 - 1:1
85 - 1:1
90 - trzy minuty doliczone
90+3 - koniec, 1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:2 (1:2)
ORLĘTA: Dziwulski - Osmolovskiy, Ollivierre, Krajewski, Brzeziński, Kasaira, Zaroślak, Maciąg, Wojnowski, Fido, Wołos.
POMORZANIN: Gibas - Garczewski, Kozłowski, Kordyla, Rzepecki, Mik, Wołczek, Świątek, A. Zieliński, Semeniuk, Szal.
12:00 - Michał Sander (Winiecki, Brunka)
Przed meczem minuta ciszy poświęcona pamięci zmarłemu w czwartek Kazimierzowi Janeckiemu
1 - goście od środka
GOOOL 7 - Sebastian Fido 1:0 z rzutu karnego
15 - 1:0
20 - 1:0
25 - 1:0
GOOOL 36 - Oskar Semeniuk 1:1
40 - 1:1
GOOOL 44 - Bartłomiej Świątek 1:2
45 - 1:2, przerwa
50 - 1:2
55 - 1:2
65 - 1:2
70 - Fido czerwona kartka
75 - 1:2
80 - 1:2
88 - Wojnowski czerwona kartka (druga żółta) - Orlęta w 9
90 - 5 minut doliczone
GOOOL 90+3 - Marcel Wcisło głową 2:2
90+5 - koniec, 2:2.
Noteć Łabiszyn - Tłuchowia Tłuchowo 2:4 (1:3)
Informują: Kacper Sudak, Kazimierz Grzywiński
NOTEĆ: Bagiński - Winiecki, Roczyński, Kostiuk, Raczkowski, Wisz, Krajewski, Żuchowski, Adamski, Słowiński Bakuniak.
TŁUCHOWIA: Mikołajczak - Domański, Redek, Cichosz, Ferreira, Rybacki, Klepczyński, Edelino Miguel Ié, Kieplin, Marciniak.
13:30 - Igor Gabrych (Gebler, Weiner)
1 - gospodarze od środka
10 - Kostiuk (Noteć) - żółta kartka, 0:0
GOOOL 20 - Łukasz Żuchowski 1:0
GOOOL 24 - Dawid Kieplin 1:1
GOOOL 26 - Dawid Kieplin 1:2. Asysta Dawid Marciniak
GOOOL 36 - Dawid Kieplin 1:3. Hat-trick
44 - piękna parada Bagińskiego po strzale Marciniaka
45 - 1:3, przerwa
46 - goście (Kieplin) od środka
58 - strzał Adamskiego broni bramkarz gości
62 - Oskar Raczkowski (Noteć) - żółta kartka
74 - dwa strzały Adamskiego, oba broni Mikołajczak
75 - Mateusz Roczyński (Noteć) - żółta kartka
GOOOL 77 - Mikołaj Winiecki 2:3. Strzał lewą nogą z dystansu przy słupku
80 - Donavan Ferreira (Tłuchowia) - żółta kartka
90 - 4 minuty doliczone
90+3 - przewaga Noteci, ale nie ma wyrównania
GOOOL 90+5 - Alan Czerwiński 2:4. Asysta Jarosław Kułaga
90+5 - koniec
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska 3:2 (1:0)
Informuje Mariusz Krzyżanowicz
SPARTA: Wiśniewski - Mosakowski, Ciechowski, Gajkowski, Rumiński, Janczak, Pereira, Dożmalski, Bojar, Argalski, Tuptyński.
KUJAWIANKA: Junkiert - Gajda, Tabaka, Mielczarek, Ueno, Shmatov, Bykowski, Wodziński, Łojewski, Zawadzki, Kuropatwiński.
15:00 - Adam Marczuk (Kaczmarek, Chrobak)
1 - goście od środka
10 - 0:0
20 - 0:0
GOOOL 35 - Brendon Pereira 1:0
45 - 1:0, przerwa
GOOOL 46 - Maciej Tuptyński 2:0. Z bliska po błędzie bramkarza gości. 12 sekunda drugiej połowy!
50 - 2:0
61 - 2:0
GOOOL 69 - Brendon Pereira 3:0
GOOOL 77 - Oleg Tabaka 3:1
GOOOL 90+3 - Stanisław Łojewski 3:2
90+3 -koniec.
Pogoń Mogilno - Wda Świecie 1:2 (1:0)
Informuje Michał Partyka
POGOŃ: Kowalik - Kruszewski, Krajnyk, Lewandowski, Jagielski, Piotr Mroziński, A. Kozłowski, Mrówczyński, Delekta, M. Rościszewski, N. Rościszewski.
WDA: Zapała - Słaby, Wypij, Widz, Kubiak, Kalitta, P. Kozłowski, Januszewski, Bollin, Majka, Wenerski.
16:00 - Bartosz Makowski (Szczepkowski, Augustyniak - WZPN)
1 - od środka gospodarze
14 - Patryk Kozłowski - świetna okazja, ale broni bramkarz Pogoni
17 - z rzutu wolnego Mateusz Rościszewski, strzał prosto w ręce świeckiego bramkarza
19 - świetna szansa Pogoni, głową uderzył Bartłomiej Delekta i z wielkim trudem broni bramkarz Wdy
GOOOL 24 - Norbert Rościszewski 1:0. Głową po kontrze. Asysta Adam Kozłowski
28 - Paweł Słaby (Wda) - żółta kartka
31 - przerwa na uzupełnienie płynów
40 - Oskar Januszewski (Wda) - żółta kartka
45 - minimum minuta doliczona
45+1 - przerwa, pierwsze 45 minut przegrane w tym sezonie przez Wdę
46 - Wda od środka
48 - okazja gospodarzy. Norbert Rościszewski uderza nad bramką
50 - Daniel Widz głową prosto w golkipera Pogoni
52 - Piotr Mroziński (Pogoń) - żółta kartka
58 - Adam Kozłowski, mocne uderzenie, broni Zapała
61 - Piotr Mroziński kapitalna sytuacja, ale strzał obok słupka Wdy
GOOOL 62 - Michał Kalitta 1:1. Bramka nr 9 w tym sezonie. Asysta Tymoteusz Majka
65 - żółte kartki: Daniel Widz (Wda) i Wiktor Mrówczyński (Pogoń)
66 - czerwona kartka, druga żółta dla Mrówczyńskiego, gospodarze w osłabieniu
67 - Tomasz Wypij (Wda) - żółta kartka
75 - przerwa na uzupełnienie płynów
79 - Patryk Kozłowski (Wda) - żółta kartka
80 - piłka w siatce Pogoni, ale spalony
82 - Krzysztof Chojnacki (Pogoń) - żółta kartka
85 - 1:1
90 - minimum 6 minut doliczonych
90+1 - rzut karny dla Wdy, faulowany był Oskar Kubiak
GOOOL 90+2 - Michał Kalitta 1:2, z rzutu karnego
90+3 - Bartłomiej Kruszewski (Pogoń) - żółta kartka
90+5 - fantastyczna okazja Pogoni, strzał Bartłomieja Delekty broni niesamowicie Łukasz Zapała
90+5 - Adrian Kiełpiński (Pogoń) - żółta kartka
90+6 - Oskar Kubiak (Wda) - żółta kartka
90+9 - Wda nadal z kompletem zwycięstw, 1:2
Piątek 8 września 2023
Start Pruszcz - Lider Włocławek 6:0 (2:0)
Informuje Dawid Anaszewicz
START: Ossowski - Mizdalski, Górzyński, Ovsiak, Majer, Czerwiński, Chernushkin, Zbiranek, Duma, Czarnowski, Karbowski.
LIDER: Wieteska - Lisiecki, Madej, Dobko, Kowalski, Wojciechowski, Trzciński, Szwed, Byczkowski, Wójtowicz, Juśkiewicz.
17:00 - Mateusz Onysk (Tekieniewski, Lewandowski)
1 - goście od środka
10 - 0:0, więcej przy piłce gospodarze
12 - strzał gości z głowy, piłka minimalnie koło słupka bramkarza gospodarzy
14 - Jan Dobko (Lider) - żółta kartka
GOOOL 16 - Mateusz Zbiranek 1:0. Asysta Bartosz Czerwiński
25 - 1:0
28 - żółta i czerwona kartka dla prezesa Lidera Piotra Kwiatkowskiego za kwestionowanie decyzji sędziowskich
32 - przerwa na uzupełnienie płynów
35 - 1:0
38 - strzał z bocznego sektora Dmytro Chernushkin broni bramkarz gości
43 - strzelał Mateusz Zbiranek, piłka obok prawego słupka bramkarza gości
GOOOL 44 - Bartosz Czerwiński 2:0. Strzał zza pola karnego, bramkarz Lidera bez szans
45 - Maciej Górzyński (Start) żółta kartka, za faul na zawodniku gości
45 - 4 minuty doliczone
45+4 - faulowany Oleksandr Ovsiak w polu karnym, rzut karny dla Startu
45+5 - Oskar Wieteska, bramkarz Lidera broni strzał z rzutu karnego Bartosza Czerwińskiego
45+5 - przerwa, 2:0
46 - zmiana w bramce Lidera schodzi Oskar Wieteska, w jego miejsce Bartosz Kottas
46 - Start Pruszcz rozpoczął drugą połowę (g. 18:05)
49 - Filip Byczkowski (Lider) - żółta kartka
GOOOL 51 - Dmytro Chernushkin 3:0. Indywidualna akcja, asysta Maciej Górzyński
GOOOL 55 - Wiktor Majer 4:0. Piękna zespołowa akcja gospodarzy. Asysta Aleksander Karbowski. Bramka nr 200 w tym sezonie
55 - pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi kapitan Daniel Czarnowski w jego miejsce Michał Igliński
65 - Potrójna zmiana w szeregach gospodarzy; schodzą: Wiktor Majer, Oleksandr Ovsiak, Jakub Mizdalski. Na boisku meldują się: Patryk Jarantowicz, Piotr Wójcik, Norbert Frankiewicz
70 - 4:0
GOOOL 75 - Dmytro Chernushkin 5:0. Asysta Patryk Jarantowicz
GOOOL 81 - Maciej Górzyński 6:0. Głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosz Czerwiński. Mecz nr 5 z rzędu z bramką Górzyńskiego (wyrównał rekord sezonu Brendona Pereiry ze Sparty Brodnica)
90 - koniec, 6:0
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin 0:5 (0:5)
Informują: Rafał Dobrowolski, Krzysztof Bartnicki
CHEŁMINIANKA: M. Kijewski - Rogulski, Zieliński, Pawłowski, Wiśniewski, Szpankiewicz, Majorek, Szymański, K. Węgierek, Cieślik, D, Kijewski.
17:30 - Łukasz Boinski (Radzik, Oparczyk)
Przed meczem odbyło się oficjalne pożegnanie wieloletniego kapitana Chełminianki Piotra Gross, który postanowił zakończyć karierę. W Chełminiance zdobył ponad 250 goli. Piotr Gross 29 czerwca skończył 40 lat.
1 - Chełminianka od środka (g. 17:38)
5 - 0:0
14 - Ambrochowicz na posterunku po strzale piłkarza gospodarzy
17 - Baranowski z wolnego w poprzeczkę Chełminianki
18 - doskonała interwencja Ambrochowicza
24 - tym razem bramkarz Chełminianki na posterunku po uderzeniu Martyna Trędewicza
GOOOL 26 - Julian Kolbus 0:1. Głową, po dośrodkowaniu Pawła Lewandowskiego z rzutu rożnego
GOOOL 33 - Paweł Lewandowski 0:2. Składa akcja Lecha, asysta: Szymon Koziatek
GOOOL 36 - Paweł Lewandowski 0:3. Asysta Martyna Trędewicza
GOOOL 43 - Paweł Lewandowski 0:4. Hat-rick. Asysta Adam Safian
GOOOL 45 - Paweł Lewandowski 0:5. Asysta Sternicki
45 - przerwa, 0:5. Koncert Pawła Lewandowskiego
46 - Wiktor Majewski na boisku za Adama Safiana. Debiut w Lechu, powrót po kontuzji, którą leczył jeszcze z poprzedniego sezonu
53 - dogodna okazja Sternickiego, górą bramkarz gospodarzy
57 - strzał gospodarzy prosto w Ambrochowicza
60 - 0:5
70 - 0:5
83 - Listkowski w idealnej okazji, obrońca gospodarzy zablokował strzał
85 - 0:5
90 - piękny strzał Koziatka z 20 metrów, broni bramkarz gospodarzy
90 - koniec, 0:5
Tabela po 7. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
- Wda Świecie 7 21 25-4
- Start Pruszcz 7 17 23-5
- Chemik Bydgoszcz 7 16 19-1
- Sparta Brodnica 7 16 21-14
- Pomorzanin Serock 7 15 15-5
- Tłuchowia Tłuchowo 7 13 14-6
- Lech Rypin 7 11 11-8
- Pogoń Mogilno 7 10 21-11
- Cuiavia Inowrocław 7 8 11-10
- Unia Wąbrzeźno 7 8 5-11
- Chełminianka Chełmno 7 7 4-22
- Łokietek Brześć Kuj. 7 7 10-11
- Kujawianka Izbica Kuj. 7 7 11-12
- Noteć Łabiszyn 7 6 13-21
- Orlęta Aleksandrów Kuj. 7 6 9-16
- Pomorzanin Toruń 7 3 4-23
- Polonia Bydgoszcz 7 2 6-16
- Lider Włocławek 7 0 7-34
Klasyfikacja strzelców po 7. kolejce 4. ligi
- Michał Kalitta (Wda Świecie) - 10
- Brendon Pereira (Sparta Brodnica) - 8
- Grzegorz Adamski (Noteć Łabiszyn) - 7
- Oskar Semeniuk (Pomorzanin Serock) - 6
- Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 5
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 5
- Norbert Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 5
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 4
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
- Mateusz Zbiranek (Start Pruszcz) - 4
- Dmytro Chernushkin (Start Pruszcz) - 4
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 4
- Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 4
- Dawid Marciniak (Tłuchowia Tłuchowo) - 3
- Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 3
- Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 3
- Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 3
- Kamil Kuropatwiński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 2
- Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 2
- Aron Maciejewski (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 2
- Damian Stasikowski (Start Pruszcz) - 2
- Wiktor Majer (Start Pruszcz) - 2
- Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 2
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 2
- Arkadiusz Piskorski (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Oksar Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Mikołaj Winiecki (Noteć Łabiszyn) - 2
- Erwin Mętlewicz (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Damian Kacperski (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Szymon Bołkowiec (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 2
- Nikolas Brzeziński (Lider Włocławek) - 2
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Mariusz Miłek (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Gabriel Silva (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Łukasz Pikalski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Konrad Klatecki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 1
- Patryk Kozłowski (Wda Świecie) - 1
- Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 1
- Sebastian Wiśniewski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Seweryn Truskolaski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Jarosław Kułaga (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Mariusz Cichowlas (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Donavan Ferreira (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 1
- Dawid Duma (Start Pruszcz) - 1
- Damian Argalski (Sparta dla Lidera) - 1
- Gabor Grabowski (Sparta Brodnica) - 1
- Łukasz Ciechowski (Sparta Brodnica) - 1
- Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 1
- Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 1
- Dawid Hinz (Sparta Brodnica) - 1
- Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica) - 1
- Jakub Bojar (Sparta Brodnica) - 1
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wojciech Wołk (Pomorzanin Toruń) - 1
- Robert Wesołowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wiktor Kaszyński (Pomorzanin T. dla Chemika) 1
- Krzysztof Szal (Pomorzanin Serock) - 1
- Aleksander Zieliński (Pomorzanin Serock) - 1
- Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 1
- Radosław Mik (Pomorzanin Serock) - 1
- Robert Frasz (Polonia B. dla Kujawianki) - 1
- Marcin Kaliski (Pogoń Mogilno) - 1
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
- Kacper Lewandowski (Pogoń Mogilno) - 1
- Kieran Ollivierre (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Jakub Budzisz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Maciej Murawski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn) - 1
- Grzegorz Kaniecki (Noteć Łabiszyn) - 1
- Bartosz Czyżewski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Marcin Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Kacper Wienconek (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Piotr Szczęsny (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Igor Trzciński (Lider Włocławek) - 1
- Jan Dobko (Lider Włocławek) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Pomorzanina S.) - 1
- Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1
- Szymon Koziatek (Lech Rypin) - 1
- Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Artur Gajda (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Denys Shmatov (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Bartłomiej Mielczarek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mariusz Kryszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Patryk Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Damian Zagórski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Łukasz Chruścicki (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Kacper Wojtyszyn (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Jan Rogowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Dawid Zaborowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Mateusz Skowroński (Chełminianka dla Tłuchowii) - 1
- Dawid Rogulski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Dawid Bocian (Chełminianka Chełmno) - 1
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 1
- Damian Orzechowski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Mikołaj Wojdak (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Alan Czerwiński (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Samuel Gerc (Pomorzanin Toruń) - 1
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 1
- Marcel Wcisło (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Łukasz Żuchowski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Julian Kolbus (Lech Rypin) - 1
- Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Stanisław Łojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
Strzelcy 7. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Start Pruszcz - Lider Włocławek 6:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Zbiranek (16), Bartosz Czerwiński (44), Dmytro Chernushkin 2 (51, 75), Wiktor Majer (55), Maciej Górzyński (81)
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin 0:5 (0:5)
Bramki: Julian Kolbus (26), Paweł Lewandowski 4 (33, 36, 43, 45)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:2 (1:2)
Bramki: Sebastian Fido (7, karny), Marcel Wcisło (90+3, głową) - Oskar Semeniuk (36), Bartłomiej Świątek (44)
Noteć Łabiszyn - Tłuchowia Tłuchowo 2:4 (1:3)
Bramki: Łukasz Żuchowski (20), Mikołaj Winiecki (77) - Dawid Kieplin 3 (24, 26, 36), Alan Czerwiński (90+5)
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska 3:2 (1:0)
Bramki: Brendon Pereira 2 (35, 69), Maciej Tuptyński (46) - Oleg Tabaka (77), Stanisław Łojewski (90+3)
Pogoń Mogilno - Wda Świecie 1:2 (1:0)
Bramki: Norbert Rościszewski (24) - Michał Kalitta 2 (62, 90+2, karny)
Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Toruń 3:1 (1:0)
Bramki: Mikołaj Wojdak (16), Damian Orzechowski (68), Aron Maciejewski (71) - Samuel Gerc (60)
Łokietek Brześć Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:1 (1:1)
Bramki: Szymon Bołkowiec (45+2, karny) - Gabriel Silva (5)
Polonia Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:1 (0:1)
Bramka: Damian Rysiewski (21, karny)
Wideo. Tak padły bramki w 7. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?