2 liga, grupa zachodnia. GKS Tychy liderem na zimę. ROW i Zagłębie na miejscach spadkowych

ivan
sxc.hu
Za nami ostatnia w 2011 roku kolejka zmagań w grupie zachodniej II ligi. GKS tychy przezimuje przerwę na pozycji lidera rozgrywek. Pozostałe nasze drużyny mają zdecydowanie gorsze nastroje. Raków Częstochowa jest 13, a Energetyk ROW Rybnik i Zagłębie Sosnowiec okupują ostatnie lokaty w ligowej tabeli!

Piłkarze i kibice GKS-u mogą cieszyć się z pozycji lidera drugoligowych rozgrywek. Radośc jest tym większa, że drużyna zdobyła tę pozycję po arcytrudnym meczu na szczycie - pokonując w Legnicy Miedź 2:1.

Polecamy: Nasze stadiony są sprzed wojny! Zobacz naszych staruszków

Swoje spotkanie wygrało również na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec. Ekipa z Sosnowca wychodziła na prowadzenie aż trzykrotnie. I jak się okazało, do trzech razy sztuka. Cenne zwycięstwo pozwoliło zbliżyć się do rywali w walce o utrzymanie. Oczywiście nie mogło to zmienić pozycji Zagłębia, które przezimuje przerwę w rozgrywkach na ostatniej lokacie. Tuż nad nimi znajduje się ROW, który przegrał z innym bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie - Nielbą 0:2.

Raków podzielił się punktami z Jarotą, remisując bezbramkowo w Jarocinie.

18. Zagłębie Sosnowiec 20 17 4 5 11 31-36

W tabeli kolejno: miejsce, nazwa drużyny, liczba spotkań, punkty, zwycięstwa, remisy, porażki, strzelone bramki-stracone bramki