Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca

Artykuł sponsorowany
Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca od 2004 roku wspiera działalność Śląskiego Centrum Chorób Serca w podnoszeniu jakości i unowocześnianiu metod diagnostyki i leczenia Chorób u osób dorosłych i dzieci:

Finansowanie zakupu aparatury i sprzętu medycznego, ratujących życie pacjentom
Organizowanie szkoleń, konferencji i warsztatów udoskonalających umiejętności kadry medycznej
Popularyzacja idei transplantacji narządów oraz zdrowego stylu życia w ramach programu „Tak dla transplantacji”
Prowadzenie akcji „Wszystkie dzieci są nasze” na rzecz najmłodszych pacjentów szpitala „Poduszka dla Maluszka” wizyty Mikołaja.*

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca
ul. Wolności 182
41-800 Zabrze
Bank Zachodni WBK SA I Oddziała w Zabrzu
08 1090 2037 0000 0001 0321 0905
NIP 648-251-70-05
KRS 0000219230


Poduszka dla Maluszka to ogólnopolska akcja charytatywna organizowana przez Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Największym celem jest uszczęśliwianie dzieci, pacjentów kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Poduszkami dzielimy się podczas wizyt mikołajkowych, wielkanocnych i w dniu dziecka, a środki finansowe wydajemy na organizację obozów rehabilitacyjnych dla dzieci po transplantacji.

www.poduszka.org

Tak dla transplantacji… to program Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, którego głównym zadaniem jest popularyzacja idei transplantacji, pomoc osobom niepełnosprawnym ( w tym dzieci i młodzieży) oraz wsparcie budowy modułu C Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, w którym mieścić się Bedzie Centrum Leczenia Mukowiscydozy i Przeszczepu płuc.

www.takdlatransplantacji.pl

Dodaj ogłoszenie