GKP 1:1 Podbeskidzie. "Górale" gubią punkty w Gorzowie

Ivan
Arkadiusz Ławrywianiec, Dziennik Zachodni
Tylko punkt wywieźli z Gorzowa Wielkopolskiego piłkarze wicelidera pierwszej ligi - Podbeskidzia Bielsko-Białej. Punkt ekipie gości uratował Robert Demjan, strzelając wyrównującą bramkę cztery minuty przed końcem spotkania.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w samej końcówce pierwszej połowy. Na minutę przed przerwą piękną bramkę strzelił Drozdowicz, który przelobował Zajaca. Wicelider wyrównał na cztery minuty przed końcem. W zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki wpadował Demjan.

Mimo straty dwóch "oczek" Podbeskidzie zachowa po tej kolejce drugą pozycję na zapleczu Ekstraklasy.

GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Emil Drozdowicz 44 - Robert Demjan 86

GKP: Jacek Skrzyński - Artur Andruszczak, Łukasz Ganowicz, Paweł Wojciechowski, Radosław Jasiński (46. Radosław Mikołajczak) - Krzysztof Kaczmarczyk, Daniel Ciach, Adrian Łuszkiewicz, Josef Petrik, Grzegorz Wan - Emil Drozdowicz (90. Michał Ilków-Gołąb).
Podbeskidzie: Richard Zajac - Sławomir Cienciała, Jacek Broniewicz, Bartłomiej Konieczny, Michał Osiński - Dariusz Łatka (58. Robert Demjan),Piotr Koman, Piotr Malinowski (72. Dariusz Kołodziej), Maciej Rogalski (58. Damian Chmiel) - Sylwester Patejuk, Adam Cieśliński.

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń). Widzów: 700.
Żółte kartki: Ciach, Petrik - Łatka, Broniewicz, Patejuk, Konieczny.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani