Górnik Łęczna - GKS Katowice 3:0

ivan
Górnik Łęczna - GKS Katowice
Górnik Łęczna - GKS Katowice Arkadiusz Gola
Kolejny fatalny wyjazdowy mecz zanotowali piłkarze GKS-u Katowice. Tym razem ekipa ze stolicy Górnego Śląska przegrała w Łęcznej, z Górnikiem, aż 0:3. Górnik Łęczna - GKS Katowice 3:0

Fatalny debiut na ławce trenerskiej zanotował Kazimierz Moskal. GKS Katowice doznał kolejnej dotkliwej porażki na wyjeździe - tym razem w Łęcznej - 0:3. Katowiczanie znów przez większość spotkania grali w osłabieniu.

Kazimierz Moskal trenerem GKS Katowice [ZDJĘCIA]

Wynik spotkania już w piątej minucie otworzył Łukasz Zwoliński, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym, po rzucie rożnym. Mocnym strzałem w lewy dolny róg bramki, pokonał Łukasza Budziłka.

W 35. minucie Budziłek został ukarany czerwoną kartką, po faulu na Sebastianie Szałachowskim. Trener Moskal ściągnął z boiska Rafała Figla i wprowadził za niego Rafała Dobrolińskiego.

Zabójcze dla GieKSy okazały się trzy minuty między 77, a 80. Najpierw Zwoliński strzałem zza pola karnego podwyższył na 2:0, a potem Tomasz Nowak znakomicie uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów.

Do tej pory GKS Katowice w sześciu spotkaniach zdobył zaledwie siedem punktów. Fatalnie wygląda statystyka spotkań wyjazdowych. Katowiczanie z czterech meczy rozegranych na wyjeździe przegrali trzy, jeden remisując. Zdobyli jedną bramkę, a stracili aż 10.

Górnik Łęczna - GKS Katowice 3:0! Skomentuj!