Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec 1:2. Marcin Lachowski daje zwycięstwo w 90.minucie gry

ivan
sxc.hu
Zagłębie Sosnowiec wygrało w Wałbrzychu z Górnikiem 2:1. Decydującą bramkę strzelił w doliczonym czasie gry Marcin Lachowski!

Goście z Sosnowca objęli prowadzenie w 17. minucie gry. Piękną bramkę z około 25 metrów zdobył Dawid Weis.

Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą. W ostatniej minucie pierwszej połowy Adrian Moszyk wykorzystał dokładne podanie z prawej strony Adriana Zielińskiego.

W drugiej połowie przez długi czas żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. I gdy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, w czwartej minucie doliczonego czasu gry, bramkę z rzutu wolnego zdobył Marcin Lachowski.