Górnik Zabrze ma już 60 lat [Fotorelacja]

Podczas obchodów 60-lecia Górnika Zabrze odbył się mecz oldboyów, podczas którego weterani zabrzańskiego klubu zmierzyli się z ich odpowiednikami z Legii Warszawa.

W meczu, w którym mogliśmy zobaczyć całą plejadę gwiazd "tamtych dni" obu klubów , padł ostatecznie wynik 2:1 dla Legii. Bramki strzeliili Kurzeja (

Górnik Zabrze

) i Pisz oraz Kucharski (

Legia Warszawa

).

Początkowo planowano 2 połowy po 30 minut, ale w trakcie trwania spotkania kapitanowie obu drużyn zadecydowali, że mecz potrwa w sumie 80 minut. Weterani spisali się na medal, grając z pełnym zaangażowaniem aż do końcowego gwizdka, ku uciesze 2 tysięcy kibiców zgromadzonych na stadionie przy ulicy Roosevelta.