Górnik Zabrze przegrał z Podbeskidziem Bielsko-Białą 1:0

REDAKCJA portalu
Drużyny spotkały się 14 kwietnia na stadionie w Zabrzu. ...
Drużyny spotkały się 14 kwietnia na stadionie w Zabrzu. ... Przemysław Styrna
Drużyny spotkały się 14 kwietnia na stadionie w Zabrzu. Podbeskidzie w 88. minucie celnym strzałem Demjana pokonało gospodarzy.

Można powiedzieć, że zawodnicy zagrali derby bez werwy. Pierwsza połowa skończyła się bezbramkowo. Górnik był częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Więcej okazji do strzelenia gola mieli zawodnicy Podbeskidzia.

Druga połowa przynosi upragnionego gola. W 88, minucie po dośrodkowaniu Chmiela, Demjan celnie strzelił w bramkę Skorupskiego. Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało Górnika Zabrze na jego własnym boisku, kończąc mecz z wynikiem 0-1.

Sędzia Marcin Borski w dzisiejszym spotkaniu cztery razy pokazywał żółtą kartkę: jedną Adamowi Danchowi (34') z Górnika i z trzy zawodnikom z Podbeskidzia - Adamowi Deji (28'), Bartłomiejowi Koniecznemu (51'), Damianowi Chmielowi (90').

Składy:

Górnik Zabrze: Skorupski, Olkowski, Danch, Szeweluchin, Magiera, Iwan, Mączyński, Bonin (Konrad Nowak 67.), Kwiek (Sergei Mosnikov 42.), Nakoulma, Jeleń (Tomasz Zahorski 67.)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac, Górkiewicz, Pietrasiak, Konieczny, Sokołowski, Deja (Michal Piter-Bucko 46.), Łatka, Malinowski (Mateusz Janeczko 80.), Cetković (Fabian Pawela 69.), Chmiel, Demjan