Górnik Zabrze wygrał z Lechią Gdańsk 2:0

Kinga Mierzwiak
Górnik Zabrze wygrał z Lechią Gdańsk
Górnik Zabrze wygrał z Lechią Gdańsk Michał Parzuchowski / MMTrojmiasto.pl
Piłkarze Górnika Zabrze już w pierwszej połowie doprowadzili do tego wyniku. To było pewne zwycięstwo.

W pierwszych minutach spotkania nic nie wskazywało na słabą pozycję Lechii Gdańsk. Wydawało się, że to właśnie Lechia dominuje i będzie ostro atakować. Okazję stworzyli sobie nawet w trzeciej minucie meczu.

Z letargu wyrwał swoich kolegów Mateusz Zachara i Górnik Zabrze w 14. minucie meczu prowadził 1:0. Pewne zwycięstwo zapewnił pod koniec pierwszej połowy spotkania Wojciech Łuczak.