Górnik Zabrze wygrywa pierwszy sparing

Ivan
Arkadiusz Gola, Dziennik Zachodni
Piłkarze Górnika Zabrze rozegrali dzisiaj rano w Dzierżonowie pierwszy sparing. "Trójkolorowi" pewnie wygrali 3:0 z drugoligową Miedzią Legnica.

Wszystkie trzy bramki Górnik Zabrze strzelił w drugiej połowie spotkania. Wynik w 60 minucie otworył Adrian Świątek. Cztery minuty później na 2:0 podwyższyl Marcin Wodecki. W końcówce wynik spotkania ustanowił Grzegorz Bonin.

Miedź Legnica 0:3 Górnik Zabrze
Miedź: (I połowa) Siamin - Grittner, Paszliński, Kucharzak, Pilarski - Spaczyński, Jarzębowski, Orłowski, Garuch, Wojtal, Łodyga; (II połowa) Wasilewski - Zieliński, Grittner, Bzdęga, Piotrowski - Musiałowski, Cisse, Kotlarz, Gawlik, Zatwarnicki, Mockało.

Górnik: (I połowa) Stachowiak - Bemben, Banaś, Danch, Magiera - Mańka, Kwiek, Balat, Bębenek - Zachara, Sikorski; (II połowa) Nowak - Pazdan, Kopacz, Jop, Pietrzak - Bonin, Przybylski, Leszczak (85' Sobczak), Wodecki - Świątek, Zahorski.