Hokej: Tychy lepsze od Jastrzębia [Zdjęcia]

jnt1981
jnt1981
Polska Liga Hokejowa po miesięcznej przerwie wznowiła rozgrywki. W ostatni wtorek GKS Tychy podejmował JKH GKS Jastrzębie.

Tyszanie okazali się lepszą drużyną i pokonali graczy z Jastrzębia 5:3. Po dwóch tercjach gospodarze prowadzili już 4:1, a kiedy piątą bramkę w 47 minucie zdobył Simicek wydawało się, że goście pogodzili się już z porażką. W końcówce pokazali jednak charakter, próbując odwrócić losy meczu. Zdobyli dwie bramki. Na więcej brakło im czasu.

Strzelcy bramek w meczu:
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 5:3 (3:1, 1:0, 1:2)
5:3 Lipina (Rimmel, Král) 56'

Po 24 meczach GKS Tychy zajmuje z ilością 51 punktów drugie miejsce w tabeli i traci do lidera z Krakowa tylko jeden punkt. JKH Jastrzębie jest piąte w lidze, do lidera brakuje hokeistom z Jastrzębia aż 8 punktów.