Katarzyna Glinka NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA]. Aktorka w rozbieranej sesji

red.
Katarzyna Glinka NAGO w Playboyu. Gwiazdą najnowszego listopadowego Playboya jest znana aktorka filmowa i teatralna Kasia Glinka. Zobaczcie zdjęcia z rozbieranej sesji...

Zobacz również:
CKM kalendarz 2017 [ZDJĘCIA]. Kasia Chmiel, Angelika Wachowska i Ania Mielczarek [NAGO]


Katarzyna Glinka NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA]. Aktorka w rozbieranej sesji

Playboy Katarzynę Glinkę zapraszał na swoje łamy już od 7 lat! Aktorka jednak konsekwentnie odmawiała. Wreszcie Playboy dopiął swego. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek stanęła przed obiektywem w rozbieranej sesji.

Kasia Glinka NAGO w Playboyu. Dlaczego teraz się zgodziła?

Odmawiałam, bo nie czułam nigdy potrzeby nagich zdjęć. Ale pamiętam, że mówiłam o tym, iż bardzo chciałbym zrobić sesję, która rozbudza zmysły - tłumaczy. Uważam, że to, czego nie widać dużo mocniej pobudza wyobraźnię od dosłowności. Poza tym to jest już ostatni dzwonek, żeby pozwolić sobie na pokazywanie ciała.

Jak informują media2.pl - Zmysłowe zdjęcia i tytuł tej sesji nawiązują do jej najnowszej teatralnej roli. - "Czego nie widać", to sztuka, nad którą pracujemy w warszawskim Teatrze Kwadrat - mówi Kasia - jest to broadwayowski hit. Sesja w listopadowym Playboyu to element pracy nad rolą.

Zmysłowe zdjęcia w Playboyu i tytuł tej sesji nawiązują do jej najnowszej teatralnej roli. - "Czego nie widać", to sztuka, nad którą pracujemy w warszawskim Teatrze Kwadrat, jest to broadwayowski hit - tłumaczyła Glinka. Sesja w magazynie dla panów, to dla niej element pracy nad rolą.

Kasia Glinka NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA]. Aktorka w rozbieranej sesji [listopad 2016]

Wideo

Dodaj ogłoszenie