Kolejarz Stróże - GKS Tychy 2:1. GKS rozpoczął rundę od porażki

M I
M I
Kolejarz Stróże - GKS Tychy
Kolejarz Stróże - GKS Tychy Mateusz Godyla
Od porażki rozpoczęli rundę wiosenną zawodnicy GKS-u Tychy. Podopieczni Piotra Mandrysza przegrali w Stróżach, z tamtejszym Kolejarzem, 1:2. Goście z Tychów musieli przez większą część meczu grać w osłabieniu.

BRAMKI I SKRÓTY Z I LIGI ZOBACZYSZ W SERWISIE EKSTRAKLASA.NET/WIDEO

Duży wpływ na przebieg meczu miało wydarzenie z 26. minuty. Wówczas Mateusz Bukowiec faulował Marcina Adamka, a sędzia Szymon Lizak nie miał wątpliwości i pokazał zawodnikowi czerwoną kartkę!

Gospodarze wynik spotkania otworzyli w 39. minucie gry. Maciek Kowalczyk wykorzystał dobre prostopadłe podanie i płaskim strzałem pokonał Piotra Misztala.

Wraca I liga. Jak poradzi sobie GKS Tychy? [PLEBISCYT]

W 70. minucie na 2:0 podwyższył Krzysztof Markowski. Janusz Wolański dośrodkował z rzutu wolnego, a niepilnowany przez nikogo Markowski dopełnił formalności.

W 78. minucie wyrównała się liczba zawodników na boisku. Druga żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną, ukarany został Dariusz Walęciak.

Goście odpowiedzili w doliczonym czasie gry kontaktową bramką Marcina Ściańskiego. Po błędzie Forenca, który minął się z piłką, Rocki zagrał do Ściańskiego, a ten skierował ją do pustej bramki. Niestety na wyrównanie zabrakło już czasu.