Konsultacje w Sali Sejmu Śląskiego

Artykuł sponsorowany
WFOŚiGW w Katowicach
WFOŚiGW w Katowicach
Pod koniec marca w Sali Sejmu Śląskiego odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu „Listy przedsięwzięć priorytetowych planowanych do dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Katowicach na 2020 rok”. Podczas konsultacji zaprezentowano ofertę skierowaną do szerokiej grupy zainteresowanej tematem realizacji zadań proekologicznych na terenie woj. śląskiego.

Podczas konsultacji dyskutowano na temat dotychczas funkcjonujących i proponowanych zapisów „Listy przedsięwzięć priorytetowych... na 2020 rok” w zakresie m.in. gospodarowania zasobami wodnymi, odpadami, ochrony atmosfery, różnorodności biologicznej i funkcji ekosystemów, a także edukacji ekologicznej i profilaktyki zdrowotnej.

W trakcie spotkania odbyły się również indywidualne konsultacje z ekspertami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Uczestnicy konsultacji mieli możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat dofinansowania realizacji projektów oraz złożenia propozycji przedsięwzięć do dofinansowania, w ramach poszczególnych kierunków działalności WFOŚiGW w Katowicach.

W tym roku współorganizatorami spotkania, wraz z prezesem WFOŚiGW w Katowicach Tomaszem Bednarkiem, byli wojewoda śląski Jarosław Wieczorek i marszałek woj. śląskiego Jakub Chełstowski.

Autor: BAW

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na slaskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie