Lokale wyborcze w Katowicach

Piotr Kalsztyn
Piotr Kalsztyn
Lista lokali wyborczych w Katowicach. Sprawdź gdzie głosować.

Poniżej przedstawiamy listę lokali wyborczych w Katowicach. Jeśli nie wiesz gdzie udać się na wybory 21 listopada wciśnij w przeglądarce ctrl + f i wpisz nazwę swojej ulicy.

NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
1Przedszkole Nr 57, ul. Piastów 13PowszechnyTakULICA: Piastów nr parzyste od 16 - 20, nr nieparzyste od 7 do 11.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
2Szkoła Podstawowa Nr 66, Al. Krzywoustego 7PowszechnyTakULICE: Al. Krzywoustego nr nieparzysty 7, Piastów nr nieparzyste 3, 5 i nr parzyste 10, 12, 22, 24, 26.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
3Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Tysiąclecia 5PowszechnyTakULICE: Al. Krzywoustego nr parzyste 2, 4, 6 i nr nieparzysty 9, Brodatego, Jagiełły, Pl. Reagana, Tysiąclecia nr nieparzyste 1, 7, 9, 11, 13, 15, 19 i nr parzysty 4.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
4Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Tysiąclecia 5PowszechnyTakULICE: Mieszka I nr nieparzyste 1, 5, 7, 9, 11 i nr parzysty 6, Rondo Karola Stryji, Skwer Roberta Oszka, Tysiąclecia nr parzysty 6 i nr nieparzyste 41, 45, 47.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
5Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1, Al. Krzywoustego 11PowszechnyTakULICE: Skwer Tadeusza Jasińskiego, Al. Krzywoustego nr nieparzyste 1, 11, 11a, 13, Mieszka I nr nieparzysty 15, Rondo Marszałka Konstantego Wolnego, Tysiąclecia nr nieparzyste 21, 23, 25, 29, 33, 35, 37 i 39.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
6Spółdzielczy Ośrodek Kultury przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast", ul. Zawiszy Czarnego 8PowszechnyTakULICE: Aleja Księcia Henryka Pobożnego, Chorzowska nr parzyste od 206 - końca, Rondo Henryka Sławika, Skwer Józefa Kidonia, Skwer Piastów Śląskich, Zawiszy Czarnego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
7Przedszkole Nr 90, ul. Chrobrego 39PowszechnyNieULICA: Chrobrego nr 26, 31, 32, 37, 39 i 43.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
8Gimnazjum Nr 8, ul. Chrobrego 4PowszechnyTakULICE: Chrobrego nr nieparzyste 13, 17, 21, 23, 25 i nr parzysty 38, Rondo Sybiraków, Tysiąclecia nr parzyste 86, 86a i 86b.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
9Przedszkole Nr 34, ul. Tysiąclecia 84aPowszechnyNieULICA: Rondo Biskupa Ignacego Jeża, Tysiąclecia nr parzyste 84, 88, 90 i 92.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
10Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Chrobrego 5PowszechnyTakULICA: Al. Księżnej Jadwigi Śląskiej, Ułańska nr nieparzyste 5, 7, 7a, 7b, 9, 11, 13.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
11Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Chrobrego 5PowszechnyTakULICE: Chrobrego nr 2, 3, 4, 5, 9, Rondo Konstantego Frydrychowicza, Tysiąclecia nr parzyste 78, 80, Ułańska nr parzysty 16.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
12Zespół Szkół Specjalnych Nr 11, ul. Gliwicka 148aPowszechnyNieULICE: Bocheńskiego nr nieparzyste od 27 - 53, Gliwicka nr parzyste od 146 - 184 i nr nieparzyste od 169 - 213, Kupca, Lelewela, Pokoju, Ślusarska, Tokarska, Wolskiego, Wyplera.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
13Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Gliwicka 214PowszechnyTakULICE: Badury, Borysa, Cholewy, Ciemały, Czoika, Dudka, Gliwicka nr parzyste od 186 do końca i nr nieparzyste od 215 do końca, Grządziela, Jana Pawła II, Kempki, Koczeby, Lisa, Mamoka, Musialika, Piechy, Skrzeka, Trasa Renców, Wiśniowa, Park Załęski.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
14Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Zarębskiego 2PowszechnyNieULICE: Bocheńskiego nr parzyste od 34-52, Gliwicka nr parzyste od 98-140a i nr nieparzyste od 115-163, Gminna, Klimczoka, Pl.Londzina, Ondraszka, Pukowca nr nieparzyste od 1 - 19, Szewczenki, Wolnego, Zamułkowa, Żeliwna.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
15Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Zarębskiego 2PowszechnyNieULICE: 18 Sierpnia, Bogusławskiego, Gliwicka nr parzyste od 28-96 i nr nieparzyste od 45-113, Narutowicza.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
16Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Zarębskiego 2PowszechnyNieULICE: Anioła, Janasa, Ledóchowskiego, Macieja, Marcina, Pośpiecha, Zarębskiego, Żelazna nr parzyste od 20 - końca i nr nieparzyste od 21 - końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
17Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Agnieszki 2PowszechnyNieULICE: Agnieszki, Brzoskwiniowa, Bukowa, Dębowa nr parzyste od 58 - końca i nr nieparzyste od 57-końca, Gruszowa, Jabłoniowa, Krzyżowa nr nieparzyste od 1 - końca, Morelowa, Szpitalna, Ściegiennego nr parzyste od 68-końca, Wiejska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
18Przedszkole Nr 27, ul. Ściegiennego 27PowszechnyNieULICE: Baildona, Błękitna, Chorzowska nr parzyste od 72 -158 i nr nieparzyste od 75-143, Cicha, Dobra, Jasna, Rondo Księdza Józefa Kani, Ściegiennego nr parzyste od 2-64 i nr nieparzyste od 1-29, Widok, Żelazna nr nieparzyste od 1 - 9 i nr parzyste od 2 - 8.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
19Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Sportowa 29PowszechnyNieULICE: Akacjowa, Bracka, Chorzowska nr parzyste od 160-204b i nr nieparzyste od 145-końca, Lipowa, Wąska, Złota.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
20Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Sportowa 29PowszechnyNieULICE: Dębowa nr parzyste od 2-56 i nr nieparzyste od 1-55, Skwer Księdza Franciszka Macherskiego, Sportowa, Studzienna, Węglowa, Źródlana.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
21XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Obroki 87PowszechnyNieULICE: Dulęby, Kolońska, Kossutha, Pukowca nr nieparzyste od 23 - końca, Sławka.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
22XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Obroki 87PowszechnyNieULICA: Obroki.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
23Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Witosa 23PowszechnyTakULICE: Bardowskiego, Grabskiego, Rataja, Rondo Aleksandry Śląskiej.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
24Przedszkole Nr 13, ul. Witosa 16aPowszechnyNieULICE: Barlickiego, Bocheńskiego nr nieparzyste od 55-121, Chodnikowa, Kochłowicka nr parzysty 14 i nr nieparzysty 105, Kwiatkowskiego, Ścianowa, Wyciągowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
25Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Witosa 23PowszechnyTakULICE: Bocheńskiego nr parzysty 56, Mościckiego, Ossowskiego, Skwer Rotmistrza Witolda Pileckiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
26Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Witosa 23PowszechnyTakULICE: Plac św.Herberta, Rondo Józefa Olejniczaka, Witosa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
27Budynek szkoły ul. Bocheńskiego 149PowszechnyTakULICE: Bocheńskiego nr nieparzyste od 123 - końca, Brygadzistów, Dobrego Urobku, Dolna, Kochłowicka nr nieparzysty 63, Kombajnistów, Okrężna, Przekopowa, Przodowników, Upadowa, Wrębowa, Załęska Hałda.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
28Gimnazjum Nr 22, ul. Hetmańska 8PowszechnyNieULICE: Adwentowicza, Grzyśki, Hetmańska, Kredytowa, Ligocka nr parzyste od 66-końca i nr nieparzyste od 119-końca, Rolna nr parzyste 8a i od 52-końca i nr nieparzyste od 65-końca, Rębaczy, Strzałowa, Szadoka, Średnia, Tomasza.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
29Gimnazjum Nr 22, ul. Hetmańska 8PowszechnyNieULICE: Dzierżonia, Filarowa, Pokładowa, Wodospady, Wozaków
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
30Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6, ul Rolna 22PowszechnyTakULICE: Dąbrowskiej, Gołby, Jaracza, Joliot-Curie, Kossak-Szczuckiej, Kruczkowskiego, Kępowa nr parzyste od 2-26e i nr nieparzyste od 1-25, Leśmiana, Literatów, Orzeszkowej, Poetów, Rolna nr parzyste od 10-30 i nr nieparzyste od 15-63, Staffa, Tuwima, Zapolskiej.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
31Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Nasypowa 16PowszechnyTakULICE: Kluzika, Kępowa nr parzyste od 28-końca i nr nieparzyste od 27-końca, Ligęzy, Lubiny, Modrzejewskiej, Nasypowa, Orkana, Parczewskiego, Połomińska, Przyklinga, Rolna nr parzyste od 2-6 i nr nieparzyste od 1-9, Teresy, Woźniczki, Zegadłowicza.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
32Zakładowy Dom Kultury KWK Wujek, ul. W.Pola 73PowszechnyNieULICE: Dziewięciu z "Wujka", Ligocka nr parzyste od 2-16 i nr nieparzyste od 9-65, Pl. NSZZ Solidarność, Stroma, Wilcze Kąty, W.Pola od nr 57 do końca, Załęska, Zgody.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
33Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Gallusa 5PowszechnyNieULICA: Gallusa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
34Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2, ul. Mikołowska 131PowszechnyNieULICE: Boczna, Bugli, Ligocka nr nieparzyste od 3-7e, Mikołowska nr nieparzyste od 113-131, W.Pola nr od 1 - 32, Rycerska, Szybowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
35Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Zgrzebnioka, ul. Łabędzia 19PowszechnyTakULICE: Albatrosów, Bazaltowa, Bocianów, Ceglana, Cietrzewi, Cyranek, Czajek, Czapli, Gawronów, Kolibrów, Kormoranów, Kościuszki nr parzyste od 88-148 i nr nieparzyste od 75-191c, Krzemienna, Lelków, Łabędzia, Meteorologów, Rondo Księdza Konstantego Michalskiego, Muchowiec, Pelikanów, Porfirowa, Wróbli, Zgrzebnioka, Zimorodków.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
36Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2, ul. Mikołowska 131PowszechnyNieULICE: Mikołowska nr parzyste od 100 - końca, Parkowa, Piękna.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
37Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Kukułek 2aPowszechnyNieULICE: Czyżyków, Drozdów, Dzięciołów, Gilów, Huberta, Jaskółek, Jemiołuszek, Jerzyków, Kanarków, Kosów, Kościuszki nr parzyste od 150-190, Kukułek, Pawia, Przepiórek, Sikorek, Skowronków, Słowików, Szczygłów, Szpaków.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
38Dom Dziecka "Zakątek", ul. Brynowska 70aPowszechnyNieULICE: Brynowska, Dworska, Fitelberga, Gałczyńskiego, Imieli, Jasieńskiego, Różyckiego, Skiby, Środkowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
39Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Dekerta 1PowszechnyNieULICE: Alfreda, Pl.Alfreda, Bytkowska, Bytomska, Daszyńskiego, Dekerta, Pl.Fojkisa, Gnieźnieńska, Jodłowa, Józefowska nr parzyste od 72 - 84, Karłowicza, Al.Korfantego nr parzyste od 150-końca i nr nieparzyste od 145-końca, Oświęcimska, Patalonga, Pietrusińskiego, Plater, Promienna, Rożanowicza, Rzymełki, Strażacka, Telewizyjna, Walecznych.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
40Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Dekerta 1PowszechnyNieULICA: Józefowska nr parzyste od 86-końca i nr nieparzyste od 81-końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
41Gimnazjum Nr 9, ul. Krzyżowa 12PowszechnyNieULICE: Kotlarza, Krzyżowa nr parzyste od 2 - końca, Mikusińskiego nr parzyste od 20-końca i nr nieparzyste od 5-końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
42Gimnazjum Nr 9, ul. Krzyżowa 12PowszechnyNieULICE: Mikusińskiego nr parzyste od 8-16c, Nowowiejskiego, Szczecińska nr nieparzyste od 1-końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
43Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących, ul. Józefowska 32PowszechnyNieULICE: Cisowa, Jesionowa nr parzyste od 2 - końca, Józefowska nr parzyste od 2-54 i nr nieparzyste od 1-41, Konduktorska, Al.Korfantego nr parzyste od 114-148a i nr nieparzyste od 107-143, Kozioła, Modelarska, Norwida, Nowy Świat, Olchowa, Owocowa, Park Wełnowiecki, Rysia, Słoneczna nr nieparzyste od 1-37 i nr parzyste od 2 - 46.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
44Gimnazjum Nr 9, ul. Krzyżowa 12PowszechnyNieULICE: Szczecińska nr parzyste od 2-końca, Ściegiennego nr nieparzyste od 31-końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
45Przedszkole Nr 73, ul. Słoneczna 77aPowszechnyNieULICE: Energetyków, Słoneczna nr parzyste od 60 - końca i nr nieparzyste od 65 - końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
46Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Iłłakowiczówny 13PowszechnyNieULICE: Broniewskiego nr parzyste od 18-końca i nr nieparzyste od 7-końca, Górnika, Iłłakowiczówny, Al.Korfantego nr parzyste od 66-112, Słonimskiego, Wyszyńskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
47IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Katowicka 54PowszechnyNieULICE: Brzozowa nr parzyste od 2 - końca, Cedrowa, Grabowa, Jesionowa nr nieparzyste od 1 - końca, Kaktusów, Klonowa, Al.Korfantego nr nieparzyste od 65-105, Morwowa, Osikowa, Topolowa, Wierzbowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
48Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Iłłakowiczówny 13PowszechnyNieULICE: Broniewskiego nr nieparzyste od 1-5, Pl.Grunwaldzki, Al.Korfantego nr parzyste od 56-64, Misjon. Oblatów MN, Sokolska nr nieparzyste od 59-końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
49Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Świetlica, ul. Grażyńskiego 5PowszechnyTakULICE: Chorzowska nr nieparzyste od 1 - 11, Czerwińskiego, Grażyńskiego nr parzyste od 2-18 i nr nieparzyste od 5-13a, Al.Korfantego nr parzyste od 34-48, Morcinka nr nieparzyste od 1-17a, Rondo Gen. Jerzego Ziętka, Sokolska nr nieparzyste od 43-57.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
50Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Nr 11, ul. Grażyńskiego 47PowszechnyTakULICE: Pl.Budnioka, Chorzowska nr nieparzyste od 13 - 73, Dunikowskiego, Grażyńskiego nr parzyste od 20-końca i nr nieparzyste od 15-końca, Morcinka nr nieparzyste od 19-końca, Okrzei, Sokolska nr parzyste od 46-końca, Stęślickiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
51Główny Instytut Górnictwa, Pl.Gwarków 1PowszechnyNieULICE: Pl.Gwarków, Katowicka nr parzyste od 52-końca i nr nieparzyste od 37-końca, Al.Korfantego nr nieparzyste od 35-63, Olimpijska nr parzyste, Ordona.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
52Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego Spółka z o.o., ul. Sobieskiego 2PowszechnyNieULICE: Dąbrówki, Gliwicka nr parzyste od 2-26 i nr nieparzyste od 1-43, Goeppert-Mayer, Grundmanna, Mickiewicza nr parzyste od 32-końca i nr nieparzyste od 21-końca, Opolska nr parzyste od 10-końca i nr nieparzyste od 9-końca, Sobieskiego, Sokolska nr parzyste od 2-32 i nr nieparzyste od 1-31, Zabrska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
53Gimnazjum Nr 3, ul. Sokolska 23PowszechnyNieULICE: Chorzowska nr parzyste od 2 - 70, Al.Korfantego nr parzyste od 2-32, Pl.Obrońców Katowic, Skwer Przyjaciół z Miszkolca, Sokolska nr nieparzysty 33.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
54III Liceum Ogólnokształcące, ul. Mickiewicza 11PowszechnyNieULICE: Chopina, Mickiewicza nr parzyste od 2-30 i nr nieparzyste od 1-19, Skargi, Słowackiego nr parzyste od 2 - 16 i nr nieparzyste od 1-25, Stawowa, Pl.Synagogi.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
55Dział Nadzoru Systemu Parkowania przy MZUiM, ul. Warszawska 19PowszechnyNieULICE: Dworcowa, Dyrekcyjna, Francuska nr nieparzyste od 1-7, Mariacka nr parzyste od 2-24 i nr nieparzyste od 1-27, Mariacka Tylna, Mielęckiego, Stanisława, Staromiejska, św. Jana, Warszawska nr nieparzyste od 1-29.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
56VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 42PowszechnyNieULICE: 3 Maja, Matejki, Młyńska, Opolska nr parzyste od 2-8 i nr nieparzyste od 1-7, Pocztowa, Sądowa, Słowackiego nr parzyste od 18-końca i nr nieparzyste od 27-końca, Pl.Szewczyka, Wawelska, Pl.Wolności.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
57Gimnazjum Nr 2, ul. Głowackiego 4PowszechnyNieULICE: Andrzeja, Pl.Andrzeja, Batorego, Konopnickiej, Kopernika nr nieparzyste od 1-końca, Kordeckiego, Kościuszki nr nieparzyste od 1-19, Krzywa, Mikołowska nr parzyste od 2-14, Pl.Oddz.Młodzieży Powstańczej, Stalmacha, Styczyńskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
58Świetlica Śląskiego Okręgu PCK, ul. PCK 8PowszechnyTakULICE: Drzymały, Kilińskiego nr parzyste od 16-26 i nr nieparzyste od 5-15a, Kopernika nr parzyste od 2-końca, Kościuszki nr nieparzyste od 21-41, Mikołowska nr parzyste od 18-32, PCK, Skłodowskiej-Curie nr parzyste od 10-30 i nr nieparzyste od 15-25, Żwirki i Wigury.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
59Gimnazjum Nr 2, ul. Głowackiego 4PowszechnyNieULICE: Jordana nr parzyste od 2-12b i nr nieparzyste od 1-19, Kilińskiego nr parzyste od 28-38 i nr nieparzyste od 17-19, Kościuszki nr nieparzyste od 43-61, Mikołowska nr parzysty 40, Poniatowskiego nr parzyste od 2-końca, Pl.Hlonda, Rymera, Skłodowskiej-Curie nr parzyste od 36-końca i nr nieparzyste od 27-końca, Strzelecka, Zajączka nr parzyste od 2-16 i nr nieparzyste od 1-17.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
60Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, ul. Barbary 21aPowszechnyTakULICE: Barbary, Dłuskiego, Fliegera, Głowackiego, Kilińskiego nr parzyste od 40-końca i nr nieparzyste od 21-końca, Kościuszki nr nieparzyste od 63-73, Mikołowska nr parzyste od 44-72c i nr nieparzyste od 45-55, Poniatowskiego nr nieparzyste od 1-końca, Skalna, Zajączka nr parzyste od 18-końca i nr nieparzyste od 19 - końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
61Dom Pomocy Społecznej "Przystań", ul. Adamskiego 22PowszechnyTakULICE: Adamskiego, Gawliny, Kominka, Koszarowa, Kubiny, Lisieckiego, Rochowiaka, Rondo Gen. Stanisława Maczka.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
62Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Raciborska 3PowszechnyNieULICE: Kamienna, Kozielska, Mikołowska nr nieparzyste od 1-43, Nad Osiekiem, Raciborska, Pl.Rostka, Wilimowskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
63Biurowiec, ul. Wita Stwosza 31PowszechnyTakULICE: Astrów, Bratków, Czempiela, Domina, Fiołków, Kościuszki nr parzyste od 60-86, Narcyzów, Różana, Szeligiewicza, Wita Stwosza nr parzyste od 28-końca i nr nieparzyste od 19-końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
64Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Sienkiewicza 74PowszechnyNieULICE: Francuska nr nieparzyste od 49-99 i nr parzyste od 30-68, Jordana nr parzyste od 14-końca i nieparzyste od 21-końca, Kościuszki nr parzyste od 40-56, Lompy nr parzyste od 10-końca i nr nieparzyste od 11-końca, Pl. Jana Pawła II, Plebiscytowa nr parzyste od 36-końca i nr nieparzyste od 49-końca, Podchorążych, Powstańców nr nieparzyste od 1-19, Reymonta nr parzyste od 34-końca, Rybnicka, Sienkiewicza nr parzyste od 38-końca i nr nieparzyste od 45-końca, Wita Stwosza nr nieparzyste od 11-17a.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
65Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Jagiellońska 18PowszechnyNieULICE: Brata Alberta, Damrota nr parzyste od 10 - 18 i nr nieparzyste od 11 - 21, Francuska nr nieparzyste od 31-47, Konckiego, Krasińskiego nr parzyste od 2 - 8 i nr nieparzyste od 1 - 11, Ligonia, Plebiscytowa nr nieparzyste od 1-39 i nr parzyste od 2-34, Powstańców nr nieparzyste od 21-37 i nr parzyste od 2-36d, Sienkiewicza nr parzyste od 12-36 i nr nieparzyste od 13-37, św. Jacka.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
66Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Jagiellońska 18PowszechnyNieULICE: Jagiellońska, Kochanowskiego, Kościuszki nr parzyste od 2-38, Królowej Jadwigi, Pl.Miarki, Reymonta nr parzyste od 14-30, Pl.Sejmu Śląskiego, Wita Stwosza nr nieparzyste od 1-9 i nr parzyste od 2-6.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
67Dom Technika, ul. Podgórna 4PowszechnyNieULICE: Pl. B.Chrobrego, Dąbrowskiego, Francuska nr nieparzyste od 9-29 i nr parzyste od 12 - 28, Kobylińskiego, Lompy nr nieparzyste od 1-9 i nr parzyste od 2-8, Podgórna, Reymonta nr nieparzyste od 1-11 i nr parzyste od 2-12, Sienkiewicza nr nieparzyste od 1-11 i nr parzyste od 2-10, Szafranka, Wojewódzka, Zacisze.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
68Gimnazjum Nr 5, ul. Graniczna 27PowszechnyNieULICE: Damrota nr parzyste od 20-końca i nr nieparzyste od 23-końca, Floriana nr parzyste od 6-końca i nr nieparzyste od 7-końca, Graniczna nr parzyste od 14-32 i nr nieparzyste od 17-29, Krahelskiej, Krasińskiego nr parzyste od 10 - końca i nr nieparzyste od 13 - końca, Murckowska, Paderewskiego nr parzyste od 6-końca i nr nieparzyste od 7-końca, Prosta, Przemysłowa, Pl.Rady Europy, Równoległa, Skowrońskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
69Gimnazjum Nr 5, ul. Graniczna 27PowszechnyNieULICA: Sikorskiego nr parzyste 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Pl. Żołnierza Polskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
70Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Paderewskiego 46PowszechnyTakULICE: Graniczna nr nieparzyste 57, 57a, 57b, 57c, 61, 61a, 61b, 61c, 63, 63a, 63b, 63c, 65, Sikorskiego nr parzyste 38, 40, 42, 44 i nr nieparzysty 47, Szeptyckiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
71Gimnazjum Nr 4, ul. Graniczna 46PowszechnyTakULICE: Al. Górnośląska, Graniczna nr nieparzyste 49, 49a, 49b, 53, 53a, 53b, 53c, Rondo Gen. Emila Fieldorfa "Nila", Rondo Kazimierza Zenktelera, Sowińskiego nr nieparzyste od 29-45 i nr parzyste.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
72Zakład Obsługi Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w likwidacji, ul. Powstańców 41aPowszechnyTakULICE: 73 Pułku Piechoty, Alpejska, Francuska nr parzyste od 70-końca i nr nieparzyste od 101 - końca, Graniczna nr parzyste od 42-46, Karbowa, Lotnisko, Ofiar Katynia, Pilotów, Polna, Powstańców nr nieparzysty 41b i nr parzysty 52, Prowansalska, Pułaskiego, Rodańska, Sabaudzka, Sowińskiego nr nieparzyste od 1-21, Szybowcowa, Trzech Stawów.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
73Przedszkole Nr 6, ul. Uniwersytecka 15PowszechnyNieULICE: Bankowa, Chełkowskiego, Al.Korfantego nr nieparzyste od 1-33, Moniuszki, Park Powstańców Śląskich, Piastowska, Rondo Profesora Józefa Pietera, Rynek, Szkolna, Teatralna, Uniwersytecka, Warszawska nr parzyste od 2-18.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
74Dział Nadzoru Systemu Parkowania przy MZUiM ul. Warszawska 19PowszechnyNieULICE: Damrota nr nieparzyste od 1-9 i nr parzyste od 2-8, Francuska nr parzyste od 2-10, Górnicza, Lubeckiego-Druckiego, Mariacka nr parzyste od 26-końca i nr nieparzyste od 29-końca, Myśliwska, Pawła, Starowiejska, Pl.Szramka, Warszawska nr nieparzyste od 31-końca i nr parzyste od 26-końca, Wodna.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
75Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 16, ul. Wajdy 21PowszechnyTakULICE: Blachnickiego, Na Obrzeżu, Wajdy, Pl.Wajdy.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
76Zespół Szkół Specjalnych Nr 9, ul. Ścigały 17PowszechnyTakULICE: Bończyka, Karoliny, Kraszewskiego, Markiefki nr parzyste od 84-końca, Mieroszewskiego, Nadgórników, Park Bogucki, Sandomierska, Ścigały.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
77IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Katowicka 54PowszechnyNieULICE: Brzozowa nr nieparzyste od 1 - końca, Górna, Hoppego, Katowicka nr nieparzyste od 1 - 35a, i nr parzyste od 2 - 50a, Ludwika, Olimpijska nr nieparzyste.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
78IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Katowicka 54PowszechnyNieULICE: Modrzewiowa, Wiązowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
79Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie", ul. Markiefki 44aPowszechnyNieULICE: Grabonia, Koniarkowej, Kopalniana, Kowalska, Krakusa, Kręta, Markiefki nr parzyste od 2-82 i nr nieparzyste od 1-końca, Nowa, Pl. Nieborowskiego, Piotra, Al. Roździeńskiego nr nieparzyste od 7 - 93, Ryszarda, Sztygarska, Węglana, Żogały.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
80Gimnazjum Nr 10, ul. Słowiańska 1PowszechnyNieULICE: Chrześcijan Baptystów, Leopolda, Łużycka, Morawska, Normy, Nowotarska, Odrzańska, Podhalańska, Puławska, Słowiańska, Wiślana, Wrocławska, Wróblewskiego, Zakopiańska, Żuławska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
81Gimnazjum Nr 10, ul. Słowiańska 1PowszechnyNieULICE: Karpacka, Kujawska, Kurpiowska, Lubuska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
82Szkoła Podstawowa Nr 2, Al. Roździeńskiego 82PowszechnyNieULICA: Al. Roździeńskiego nr parzyste 82 , 86, 86a, 88, 90.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
83Szkoła Podstawowa Nr 2, Al. Roździeńskiego 82PowszechnyNieULICA: Al. Roździeńskiego nr parzyste 96, 98, 100.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
84X Liceum Ogólnokształcące, ul. Miarki 6PowszechnyNieULICE: 1 Maja nr parzyste od 2-52 i nr nieparzyste od 1-53e, Bogucicka, Czarnieckiego, Czecha, Drzewna, Długa, Dudy-Gracza, Floriana nr parzyste od 2 - 4 i nr nieparzyste od 1 - 5, Graniczna nr parzyste od 8-12 i nr nieparzyste od 11-15, Karola, Łokietka, Miarki, Nad Potokiem, Paderewskiego nr parzyste od 2-4 i nr nieparzyste od 1-5, Reja, Rejtana.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
85Zespół Szkół Nr 1, ul. Staszica 2PowszechnyNieULICE: 1 Maja nr nieparzyste od 55-93c, Boh. Monte Cassino, Hałubki, Piaskowa, Al. Roździeńskiego nr parzyste od 102-190, Staszica, Waleriana.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
86Zespół Szkół Nr 1, ul. Staszica 2PowszechnyNieULICE: 1 Maja nr parzyste od 92-148, Cynkowa, Hutnicza, Niedurnego, Porcelanowa, Racławicka, Żółkiewskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
87Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie", ul. Marcinkowskiego 13PowszechnyTakULICE: 1 Maja nr parzyste od 150-końca i nr nieparzyste od 95-końca, Braci Stawowych, Burowiecka, Chromika, Łączna.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
88Miejski Dom Kultury "Bogucice-Zawodzie", ul. Marcinkowskiego 13PowszechnyTakMarcinkowskiego, Saint Etienne, Szeroka.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
89Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego Nr 1, ul. Wiertnicza 3PowszechnyNieULICE: Biniszkiewicza, Budowlana, Le Ronda nr parzyste od 24-końca i nr nieparzyste od 17-końca, Międzyblokowa, Popiełuszki, Rondo ks. Jerzego Pawlika, Rondo Zesłańców Sybiru, Siemianowicka, Siwka, Styczniowa, Techników, Wiertnicza.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
90Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3, ul. Grzegorzka 4PowszechnyNieULICE: 9 Maja, Dytrycha, Grzegorzka, Le Ronda nr parzyste od 2-22 i nr nieparzyste od 1-15, Milowicka, Al.Niepodległości, Pitery, Stacyjna, Wyrobiskowa, Żniwna, Pl.Żołnierzy Września, Żwirowa, Żyzna.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
91Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3, ul. Grzegorzka 4PowszechnyNieULICE: Pod Młynem, Al. Roździeńskiego nr nieparzyste od 95 - końca, Strzelców Bytomskich.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
92Zespół Szkół Handlowych, ul. Gen.J.Hallera 60PowszechnyNieULICE: Konna, Kuśnierska, Miedziana, Pogodna, Przedwiośnie.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
93Gimnazjum Nr 11, ul. Deszczowa 14PowszechnyTakULICE: Chłodna, Deszczowa, Hallera nr parzyste od 10-końca i nr nieparzyste od 5-końca, Jesienna, Letnia, Lodowa, Mroźna, Al. Roździeńskiego nr parzyste od 192 - końca, Szronowa, Śniegowa, Wiosenna, Zimowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
94Miejski Dom Kultury "Szopienice-Giszowiec", ul. Hallera 28PowszechnyTakULICE: Borki, Hallera nr parzyste od 2-8 i nr nieparzyste od 1-3, Korczaka, Obr.Westerplatte nr parzyste od 60-końca i nr nieparzyste od 51-końca, Skwer Hilarego Krzysztofiaka, Siewna, Wandy.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
95Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Brynicy 3PowszechnyNieULICE: Bednarska, Brynicy, Kocura, Morawa nr parzyste od 2-76 i nr nieparzyste od 1-85, Objazdowa, Obr.Westerplatte nr parzyste od 2-58 i nr nieparzyste od 1-49.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
96Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Morawa 86PowszechnyNieULICE: Morawa nr parzyste od 78-końca i nr nieparzyste od 87-końca, Osiedlowa, Przelotowa, Sosnowiecka, Sucharskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
97Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Wiosny Ludów 22PowszechnyNieULICE: Ciesielska, Kantorówny, Ogród Dworcowy, Pl.Powstańców Śląskich, Ratuszowa, Wałowa, Zamenhofa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
98Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Wiosny Ludów 22PowszechnyNieULICE: Chemiczna, Szabelniana, Wiosny Ludów, Wytapiaczy.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
99Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego, ul. Bednorza 15PowszechnyNieULICE: 11 Listopada, Bagienna, Bednorza, Kołodziejska, Krakowska, Woźniaka, Lwowska nr parzyste od 2-32 i nr nieparzyste od 1-31, Olchawy, Roździeńska, Skwer Walentego Roździeńskiego, Wańkowicza, Wypoczynkowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
100Gimnazjum Nr 14, ul Oswobodzenia 47PowszechnyNieULICE: Grodowa, Leśnego Potoku, Lwowska od nr 42-końca, Oswobodzenia, Stawiska, Transportowców.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
101Przedszkole Nr 63, ul. Zamkowa 10PowszechnyNieULICA: Zamkowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
102Szkoła Podstawowa Nr 53, Pl. Wyzwolenia 18PowszechnyNieULICE: Boliny, Bzów, Cmentarna, Czechowa, Hodowców, Krawczyka, Nad Stawem, Nałkowskiej, Niwna, Ociepki, Pl.Wyzwolenia, Ruczajowa, Rymarska, Skwer Emila i Georga Zillmannów, Spacerowa, Strumienna, Wiklinowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
103Szkoła Podstawowa Nr 53, Pl.Wyzwolenia 18PowszechnyNieULICE: Garbarska, Giszowiecka, Janowska, Ficka, Odrowążów, św.Anny.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
104Budynek Szkoły Podstawowej Nr 53, ul. Szopienicka 58aPowszechnyTakULICE: Braci Woźniaków, Gospodarcza, Górniczego Dorobku, Kolonia Amandy, Kulika, Magazynowa, Surowcowa, Szopienicka.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
105Gimnazjum Nr 15, ul. Karliczka 15PowszechnyNieULICE: Ceramiczna, Mysłowicka nr parzyste od 2 - 40 i nr nieparzyste od 1a - 35.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
106Gimnazjum Nr 15, ul. Karliczka 15PowszechnyNieULICE: Karliczka, Mysłowicka nr parzyste od 42 - końca i nr nieparzyste od 37 - końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
107Gimnazjum Nr 16, ul. Wojciecha 9PowszechnyTakULICE: Gościnna, Kolista, Młodzieżowa, Pl. Pod Lipami, Radosna.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
108Szkoła Podstawowa Nr 51, ul. Przyjazna 7aPowszechnyTakULICA: Miła.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
109Szkoła Podstawowa Nr 51, ul. Przyjazna 7aPowszechnyTakULICE: Adama nr nieparzyste od 3 - 7, Agaty, Antoniego, Działkowa, Ewy, Górniczego Stanu, Kosmiczna, Kwiatowa, Pod Kasztanami, Przyjazna, Przyjemna, Sosnowa, Sputników, Wesołowska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
110Przedszkole nr 91, ul. Adama 33PowszechnyNieULICE: Adama nr parzyste od 6 - końca i nr nieparzyste od 9 - końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
111Gimnazjum Nr 16, ul. Wojciecha 9PowszechnyTakULICE: Barbórki, Granica Wesołej, Karolinki, Pszczyńska, Wojciecha nr nieparzyste od 1-19d.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
112Gimnazjum Nr 16, ul. Wojciecha 9PowszechnyTakULICE: Batalionów Chłopskich, Wojciecha nr parzyste od 28-końca i nr nieparzyste od 21-końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
113Spółdzielnia Inwalidów, Zakłady Metalowe "ZA-MET", ul. Panewnicka 375PowszechnyNieULICE: Bałtycka, Cienista, Jęczmienna, Koszykowa, Kuźnicka, Łąkowa, Owsiana, Panewnicka nr parzyste od 250-końca i nr nieparzyste od 335-końca, Rondo Ojca Euzebiusza Huchrackiego, Śmiłowicka, Ustronna.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
114Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Panewnicka 172PowszechnyTakULICE: Bema, Bojanowskiego, Gorzycka, Gromadzka, Japońska, Panewnicka nr parzyste od 148-248, i nr nieparzyste od 115-333, Partyzantów, Rzeczna, Smoleńska, Twarda, Wietnamska, Wymysłów, Wymysłów Tylna, Zamiejska, Ziembowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
115Przedszkole Nr 99, ul. Płochy 6PowszechnyTakULICE: Jutrzenki, Krucza, Łanowa, Majakowskiego, Nad Strumieniem, Sielska, Szafirowa, Szojdy, Urocza, Wybickiego, Wyzwolenia, Zielona.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
116Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Zielona 5PowszechnyTakULICA: Hadyny, Kijowska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
117Szkoła Podstawowa Nr 67, ul. Zielona 5PowszechnyTakULICE: Grzesika, Heweliusza, Mała, Ogrodowa, Płochy, Radomska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
118Gimnazjum Nr 23, ul. Medyków 27PowszechnyTakULICE: Braci Wieczorków, Bronisławy, Chodkiewicza, Cieszyńska, Kazimierza Wielkiego, Kokociniec, Koreańska, Ludowa, Medyków, Nizinna, Panewnicka nr parzyste od 96-146 i nr nieparzyste od 73-113a, Rogosza, Rudnicka, Rybacka, Stolarska, Studencka, Ustrońska, Warmińska, Wczasowa nr od 14 - końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
119VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Panewnicka 13PowszechnyNieULICE: Koszalińska, Plac Klasztorny, Plac Miast Partnerskich, Książęca, Panewnicka nr nieparzyste od 1-13 i nr parzyste od 30-90a, Piotrowicka nr parzyste od 34-50c i nr nieparzyste od 45-końca, Zagrody, Związkowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
120VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Panewnicka 13PowszechnyNieULICE: Bika, Bromboszcza, Emerytalna, Franciszkańska, Grunwaldzka, Panewnicka nr parzyste od 2-28 i nr nieparzyste od 21-67, Piotrowicka nr parzyste od 58-końca, Pl. Widucha, Smolna, Żeromskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
121Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Zielonogórska 3PowszechnyTakULICE: Kaszubska, Mazowiecka, Mazurska, Skwer Bolesława Szabelskiego, Słupska nr parzyste od 18-końca i nr nieparzyste od 15 - końca, Świdnicka nr nieparzyste od 1-końca, Zielonogórska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
122Gimnazjum Nr 21, ul. Zielonogórska 23PowszechnyNieULICE: Huculska, Kołobrzeska, Małopolska, Słupska nr parzyste od 2-14 i nr nieparzyste od 1-13, Świdnicka nr parzyste od 2-końca, Wielkopolska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
123Zespół Szkół Specjalnych Nr 12, ul. Kołobrzeska 8PowszechnyTakULICE: Piotrowicka nr nieparzyste od 17-39, Poleska, Pomorska, Śląska nr parzyste od 4 - końca i nr nieparzyste od 3-41a, Wileńska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
124Przedszkole Nr 76, ul. Kołobrzeska 20aPowszechnyNieULICE: Bieszczadzka, Gajowa, Harcerska, Komandorska, Piotrowicka nr nieparzyste od 1 - 13 i nr parzyste od 14 - 32, Zadole
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
125Przedszkole Nr 89, ul. Zadole 26aPowszechnyNieULICE: Gdańska, Gorzowska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
126Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Nasypowa 16PowszechnyTakULICE: Cybulskiego, Kalinowskiego, Kiepury, Kolejowa nr nieparzyste od 1-53, Kościuszki nr nieparzyste od 193-229, Kłodnicka, Mierzejewskiego, Opalińskiego, Rzeszótki, Saloniego, Sarmacka, Stalowa, Stara Kłodnicka, Stoińskiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
127Dom Pomocy Społecznej "Zacisze", ul. Traktorzystów 42PowszechnyTakULICE: Armii Krajowej nr parzyste od 2-52 i nr nieparzyste od 1-51, Asnyka, Borówkowa, Chełmska, Jeżynowa, Kosynierów, Kościuszki nr nieparzyste od 231-końca, Malinowa, Małachowskiego nr parzyste od 30-32 i nr nieparzyste od 41-55, Noskowskiego, Paproci, Park Zadole, Polarna, Poziomkowa, Skrzypów, Traktorzystów, Wczasowa nr od 1 - 6a, Widłaków, Żołnierska.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
128Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Sobańskiego 86PowszechnyNieULICE: Gierlotki nr parzyste od 8 - 28, Jankego nr parzyste od 186 - końca i nr nieparzyste od 181 - końca, Kadłubka, Kościuszki nr parzyste od 328 - 348, Sobańskiego, Sobocińskiego, Żurawia.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
129Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Sobańskiego 86PowszechnyNieULICE: Armii Krajowej nr parzyste od 90-150, Barcelońska, Bielika, Darwina, Działowa, Grottgera, Góralska, Honorowych Dawców Krwi, Kasztanowa, Krogulcza, Napierskiego nr parzyste od 2-32 i nr nieparzyste od 1-31, Niska, Orla, Orlików, Puchacza, Sępia, Sowia, Szymanowskiego, Przerwy-Tetmajera, Tunelowa nr parzyste od 6-54, i nr nieparzyste od 1 - końca, Wilczewskiego, Wojska Polskiego nr parzyste od 2-22 i nr nieparzyste od 3-19, Wspólna.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
130Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych, ul. Armii Krajowej 84PowszechnyNieULICE: Armii Krajowej nr parzyste od 60-84 i nr nieparzyste od 61-79, Fredry, Gierlotki nr nieparzyste od 15-45, Głogowska nr parzyste od 2-32 i nr nieparzyste od 1-33, Harcerzy Września 1939 r., Jankego nr parzyste od 122-184, Małachowskiego nr parzyste od 2-28 i nr nieparzyste od 3-35, Policyjna nr parzyste od 8-12 i nr 7, Poznańska, Północna, Robotnicza, Zgorzelecka.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
131Gimnazjum Nr 20, ul. Gen. W. Jankego 160PowszechnyNieULICE: Armii Krajowej nr nieparzyste od 81-189, Baranowicza, Baumgardtena, Bażantów, Biedronek, Bławatków, Chmielna, Chocimska, Gołębia, Głuszców, Jankego nr nieparzyste od 111-179, Kempy, Koników Polnych, Kornasa, Łubinowa, Motyli, Napierskiego nr parzyste od 34-końca i nr nieparzyste od 33-końca, Pasterska, Policyjna nr nieparzyste od 1 - 5 i nr 6, Puchały, Rondo Gen. Stanisława Rostworowskiego, Siekierskiego, Skotnica, Sokola, Spółdzielczości nr parzyste od 34-końca i nr nieparzyste od 27-końca, Szklarskiego, Szurleja, Świerkowa, Tylna, Wojska Polskiego nr parzyste od 24-końca i nr nieparzyste od 21- końca, Wronia, Wrzosowa, Załogowa, Zdrowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
132Gimnazjum Nr 20, ul. Gen. W. Jankego 160PowszechnyNieULICE: Głogowska nr parzyste i nr nieparzyste od 34-końca, Gen.W.Jankego nr parzyste od 74-120, Jastrzębia, Marmurowa, Pl. Limańskiego, Pusta, Szewska, Targowa, Wilcza, Zbożowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
133V Liceum Ogólnokształcące, ul. Gen.W.Jankego 65PowszechnyNieULICE: Fabryczna, Glebowa, Grzybowa, Helska, Jagodowa, Jankego nr parzyste od 8-72 i nr nieparzyste od 1-59, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kątowa, Kolejowa nr nieparzyste od 55-końca, Konarskiego, Kościuszki nr parzyste od 192 - 326, Kołłątaja, Lawendowa, Lechicka, Legnicka, Leśna, Macierzanki, Nad Jarem, Odrodzenia, Olszynowa, Podlaska, Pszenna, Rumiankowa, Rzepakowa, Sadowa, Sienna, Stahla, Szenwalda, Wapienna, Warzywna, Wesoła, Zaułek, Zwrotna, Żużlowa, Żytnia.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
134Gimnazjum Nr 19, ul. Spółdzielczości 21PowszechnyNieULICE: Borowa, Braci Wiechułów, Jankego nr nieparzyste od 63-107, Jaworowa, Jaworowa Tylna, Kossaka, Kryniczna, Krótka, Łowiecka, Poprzeczna, Radockiego nr nieparzyste od 1-35, Spokojna, Spółdzielczości nr parzyste od 2-32 i nr nieparzyste od 1-21, Tyska, Worcella, Zakątek, Zdrojowa, Ziołowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
135Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Łętowskiego 18PowszechnyNieULICE: Łętowskiego, Radockiego nr parzyste od 30-120 i nr nieparzyste od 37 - 121.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
136Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Łętowskiego 18PowszechnyNieULICA: Radockiego nr parzyste i nr nieparzyste od 122 - 210.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
137Przedszkole Nr 93, ul. Łętowskiego 24PowszechnyTakULICA: Radockiego nr parzyste i nr nieparzyste od 212 - końca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
138Miejski Dom Kultury "Południe" Filia w Zarzeczu, ul. Stellera 4PowszechnyTakULICE: Azalii, Fijewskiego, Grota-Roweckiego, Jargonia, Jesiotra, Kamieńska, Kanałowa, Karasiowa, Kobieli, Kopaniny Lewe, Kościuszki nr parzyste od 350 - końca, Kowalówki, Leszczy, Łososiowa, Makuli, Okoniowa, Pstrągowa, Sandacza, Sielawy, Słonecznikowa nr nieparzyste od 77-końca i nr parzyste od 76-końca, Stellera, Swinarskiego, Szarotek, Szczupaków, Świderskiego, Tunelowa nr parzyste od 72-końca, Uklejowa, Uniczowska nr nieparzyste od 93-końca i nr parzyste od 92-końca, Wędkarska, Węgorzy, Zwoźniakowej.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
139Dom Katechetyczny, ul. Boya Żeleńskiego 34 (wejście od ul. Migdałowców)PowszechnyTakULICE: Armii Krajowej nr parzyste od 152-364 i nr nieparzyste od 191-365, Bazyliowa, Berberysów, Bukszpanowa, Czeremchowa, Dereni, Dziewanny, Głogowa, Hiacyntów, Jaskrów, Jemiołowa, Kalinowa, Leszczynowa, Matki Teresy z Kalkuty, Migdałowców, Orzechowa, Pelargonii, Pierwiosnków, Przebiśniegów, Rozmarynu, Sasanek, Sezamkowa, Sołtysia nr parzyste od 96-końca i nr nieparzyste od 95-końca, Stabika nr nieparzyste od 1-53 i nr parzyste od 2-64, Szarych Szeregów nr parzyste od 2 - 42 i nr nieparzyste od 1 - 43a, Szałwiowa, Szramka, Truskawkowa, Warsztatowa, Zachodnia, Zawilców, Żarnowcowa, Żurawinowa.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
140Dom Katechetyczny, ul. Boya Żeleńskiego 34 (wejście od ul. Migdałowców)PowszechnyTakULICE: Adamczyka, Boya Żeleńskiego nr parzyste od 2 - 70 i nr nieparzyste od 1 - 71, Boznańskiej, Czarnuszki, Czyżewskiego, Fojcika, Gierymskiego, Hierowskiego, Jaronia, Jałowcowa, Jordan-Łowińskiej, Kałuży, Klakusa, Krupińskiego, Lniana, Łopianowa, Maków, Musioła, Ogrodzińskiego, Pankiewicza, Pijarska, Porzeczkowa, Rondo Józefa Nowary, Skoczylasa, Smugowa, Solika, Surówki, Szarych Szeregów nr parzyste od 44 - końca i nr nieparzyste od 45 - końca, Tymiankowa, Urbana, Wantuły, Wieniawskiego, Wieżowa, Winorośli, Witkiewicza, Zabłockiego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
141Miejski Dom Kultury "Południe", ul. Boya Żeleńskiego 83PowszechnyNieULICE: Koraszewskiego, Kściuczyka, Lepszego.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
142Miejski Dom Kultury "Południe", ul. Boya Żeleńskiego 83PowszechnyNieULICE: Boya Żeleńskiego nr parzyste od 76-końca i nr nieparzyste od 73-końca, Chęcińskiego, Pl.Filaka.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
143Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Malczewskiego 1PowszechnyNieULICE: Cyklamenów, Cyprysów, Gerberów, Goździków, Hortensji, Kaczeńców, Kamelii, Kaskady, Kokota, Lazara, Magnoliowa, Malczewskiego, Malwy, Michałowskiego, Mieczyków, Nagietek, Norblina, Piwonii, Pomorskiego, Raka, Stabika nr nieparzyste od 55-końca i nr parzyste od 66-końca, Storczyków, Sumów, Słonecznikowa nr parzyste od 2-74 i nr nieparzyste od 1-75, Tarninowa, Trojoka, Tulipanów, Uniczowska nr parzyste od 2-90 i nr nieparzyste od 1-91.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
144Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Malczewskiego 1PowszechnyNieULICE: Armii Krajowej nr parzyste od 366 - końca i nr nieparzyste od 367 - końca, Barwinków, Begonii, Bora Komorowskiego, Chabrowa, Dąbrowa, Konwalii, Krokusów, Marzanny, Miętowa, Mleczna, Niezapominajek, Okrąglica, Podleśna, Rezedowa, Rolnicza, Saska, Siedliska, Sołtysia nr parzyste od 2 - 94 i nr nieparzyste od 1 - 93, Stokrotek, Strzelnica, Ślazowa, Śnieżyczek, Świdra, Zaopusta, Złocieni.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
145Zespół Szkół Nr 2, ul. Goetla 2PowszechnyTakULICE: Bohdanowicza, Budryka, Czeczotta, Domeyki, Fałata, Fojkisa, Goetla, Kubisty, Mastalerza, Piernikarczyka, Strzeleckiego, Szebesty, Tokarskiego, Zubera.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
146Zespół Szkół Nr 2, ul. Goetla 2PowszechnyTakULICE: Bielska, Bogedaina, Bożka, Chroboka, Ćwiklińskiej, Didura, Elsnera, Langego, Niemczyka, Samsonowicza, Scipio del Campo, Solskiego, Woszczerowicza, Zająca.
NumerAdresTyp obwoduDostosowany dla niepełnosprawnychGranice obwodu
147Miejski Dom Kultury "Południe" Filia Murcki, ul. Kołodzieja 42PowszechnyNieULICE: Baczyńskiego, Beskidzka, Białobrzeska, Cegielnia Murcki, Pl.Kasprowicza, Kołodzieja, Laskowskiego, Leśników, Lędzińska, Mruczka, Park Murckowski, Sokołowskiego, Tartaczna, Wojtalewicza, Wolności, Wzgórze Wandy.

Nowe mandaty od straży miejskiej

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie