Maciej Jankowski po meczu Ruch - Legia: Czuję niedosyt po remisie

Zbyszek Anioł
Arkadiusz Gola, Dziennik Zachodni
Maciej Jankowski w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa (1:1) wszedł na boisko w 73. minucie, ale nie zdołał zapewnić wygranej dla Ruchu. - Na pewno niedosyt po takim spotkaniu pozostaje – mówi w rozmowie z Ekstraklasa.net młody snajper chorzowskiego klubu.

Jak podsumuje Pan dzisiejszy mecz?
Na pewno czujemy niedosyt, bo na początku strzeliliśmy bramkę i mieliśmy przewagę. Szkoda, że potem straciliśmy jeszcze gola na 1:1. Mam jednak wątpliwości, bo po pierwsze nie wiem czy w ogóle był ten karny. A po drugie jeszcze wcześniej zawodnik Legii mógł być na spalonym.

Ruch - Legia: Pomeczowe wypowiedzi

W pierwszej połowie zagraliście całkiem nieźle, ale po przerwie to Legia była drużyną lepszą i brakowało wam piłkarskich argumentów.
Może odczuwamy jeszcze częściowo obozy przygotowawcze przed rundą wiosenną. Ale widać też, że z każdym kolejnym meczem jest coraz lepiej.

W końcówce pierwszej połowy straciliście Grodzickiego i po tym zdarzeniu gra Ruchu wyglądała już dużo gorzej.
Na pewno zejście jednego z kluczowych piłkarzy utrudniło nam życie na boisku. Niestety Rafał doznał kontuzji i musiał opuścić plac gry, ale Marek Szyndrowski, który go zmienił poradził sobie równie dobrze.