Mecz FC Barcelona - Manchester City online. Transmisja Ligi Mistrzów 18.02.2014

Piotr Kalsztyn
Mecz MANCHESTER CITY - FC BARCELONA ONLINE. Dzisiaj rozpoczynają ...
Mecz MANCHESTER CITY - FC BARCELONA ONLINE. Dzisiaj rozpoczynają ... sxc.hu
Mecz FC Barcelona - Manchester City online. Dzisiaj dowiemy się, która drużyna wejdzie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów 2013/2014.

FC BARCELONA - MANCHESTER CITY ONLINE

W pierwszym meczu górą byli piłkarze Barcelony, którzy pokonali Manchester City 2:0. Po pierwszej połowie obie drużyny miały takie same szansę na końcowy sukces, po 45 minutach utrzymywał się wynik 0:0, a najlepszą sytuację zmarnował Negredo, który mimo że minął bramkarza Barcelony, to nie potrafił umieścić piłki w siatce. Po zmianie stron na czystej pozycji znalazł się Lionel Messi, Martin Demichelis z Manchesteru interweniował w taki sposób, że zobaczył czerwoną kartkę, a Messi wykorzystał rzut karny - było 1:0 dla Barcelony. Szansę na remis piłkarze City stracili w 90 minucie, kiedy do ich bramki trafił Daniel Alves.

Liga Mistrzów 2013/2014 [terminarz, strzelcy, mecze]

Wiosna na piłkarskich murawach! W weekend wróciły mecze ekstraklasy, a dzisiaj powracają również emocje związane z Ligą Mistrzów. W tym tygodniu możemy obejrzeć cztery mecze 1/8 finału. Dzisiaj (wtorek, 18 lutego 2014) Bayer Leverkusen zmierzy się z Paris Saint Germain, a Manchester City podejmie u siebie Barcelonę.

Jutro AC Milan gościć będzie u siebie piłkarzy Atletico Madryt, a obrońcy tytułu z Monachium pojadą do Londynu, aby zmierzyć się z tamtejszym Arsenalem. W przyszłym tygodniu  Olympiakos zagra z Manchesterem United, Galatasaray z Chelsea Londyn, Schalke 04 z Realem Madryt, a Borussia Dortmund z Zenitem Petersburg.

Manchester City - FC Barcelona ONLINE

W starciu Manchesteru City z Barceloną trudno wskazać faworyta. City w pierwszej fazie rozgrywek trafiło do raczej łatwej grupy z Bayerem Leverkusen, Szachtarem Donieck i Realem Sociedad. Wyszli z pierwszego miejsca w grupie tracąc punkty tylko dwa razy - w październiku zremisowali w Doniecku, a w listopadzie nie udało im się wygrać w Hiszpanii.

Barcelona również była najlepsza w swojej grupie. Wyprzedziła w niej włoski Milan, holenderski Ajax i szkocki Celtic. Barcelona zremisowała raz z Milanem i przegrała w Amsterdamie.

Manchester City w swojej lidze zajmuje obecnie trzecie miejsce, wyprzedzają ich piłkarze Chelsea i Arsenalu (oba zespoły mają o jeden mecz rozegrany więcej). Barcelona, mając tyle samo punktów co Real i Atletico, jest liderem Primera Division.

Transmisja  FC BARCELONA - MANCHESTER CITY

Mecz MANCHESTER CITY - BARCELONA rozpocznie się o godz. 20.45. Transmitować mecz będzie CANAL+ Sport HD oraz TVP 1.

Mecz BARCELONA - MANCHESTER CITY: streaming online

Mecz Manchester City - FC Barcelona będzie można obejrzeć m.in. za pośrednictwem strony internetowej ligamistrzow.onet.pl oraz innych stron internetowych oferujących streamingi wydarzeń sportowych.