Mecz Polska - RPA na Stadionie Narodowym [zdjęcia, wideo]

gonzo19
Mecz Polska - RPA na Stadionie Narodowym
Mecz Polska - RPA na Stadionie Narodowym arch. mm
Polska wygrała z RPA 1:0 w Warszawie.

Polska - RPA, 12.10.2012 r., godz. 20:45, Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego w Warszawie

Polska Anglia transmisja meczu w tv i online

W 81. minucie Komorowski strzelił gola. Polska utrzymuje przewagę aż do samego końca tego towarzyskiego spotkania.

W 72. minucie ucierpiał Sobiech, którego trzeba było zabrać z boiska na noszach. Jego miejsce zastąpił Komorowski.

Minęła pierwsza połowa meczu. Żadnej drużynie nie udało się jeszcze strzelić bramki. Ponad sto tysięcy kibiców ogląda reprezentację Polski w meczu przeciwko RPA. Piłkarze reprezentacji Polski są zbudowani tak dużym wsparciem ze strony fanów.

Reprezentacja Polski:, skład pierwotny