Odra Wodzisław - Podbeskidzie 1:2 [ZDJĘCIA]. Dariusz Kołodziej daje zwycięstwo Góralom

ivan
sxc.hu
Dzięki dwóm bramkom Dariusza Kołodzieja w 72 i 78 minucie gry Podbeskidzie wywiozło z Wodzisławia Śląskiego komplet trzech punktów. Wcześniej, po bramce Tomasza Stolpy to gospodarze prowadzili 1:0.

Gospodarze objęli prowadzenie po fatalnym błędzie Zajaca, który w 64 minucie, nieatakowany przez nikogo, wypuścił przed siebie piłkę. Dopadł do niej Stolpa, który wpakował piłkę do bramki.

Goście na wyrównanie musieli czekać zaledwie osiem minut. Pięknym strzałem, tuż przy słupku, popisał się Dariusz Kołodziej. Chwilę później ten sam zawodnik precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego i Górale wygrali 2:1.