Wybierz region

Wybierz miasto

  Jeżu, ufam Tobie!

  3Miejsce 420 głosów Jeżu, ufam Tobie!

  Dzień dobry, Mefisto jestem.
  W hodowli byłym zwykłym 'jeżem pigmejskim'. Lecz ja nie jestem standardowym jeżem mam w sobie coś niezwykłego. Moją charakterystyczną cechą jest albinizm - cały jestem biały. Oczy mam jednak krwiście czerwone!
  Jestem zwierzątkiem nocnym i większość czasu za dnia przesypiam w szlafroku mamy. Ale gdy budzik zadzwoni o 22, a w misce pojawią się robaczki od razu szaleje po całym pokoju wkładając sobie rolkę po papierze na głowę i udając teleskop. Taki ze mnie wariat.
  Lubię podjadać z dywanu frytki, chipsy, a czasami nawet ciastka czekoladowe.


  Bardzo proszę o głosy by upamiętnić moich polskich kuzynów, którzy codziennie giną zaspani i niewinni na drogach. Zwracajcie na jeżyki uwagę. Nie każdy ma taką kochaną mamę jak ja, która pilnuje, a my nie do końca rozumiemy co dzieje się gdy idziemy przez drogę!!

  Buziaczki, Mefisto!

  Ostatnie plebiscyty

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt wygrany przez


  Zobacz więcej

  650 głosów

  Dafi

  1 miejsce

  Głosów: 650

  Inne kandydatury

  zobacz wszystkie »