Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0:1 [ZDJĘCIA]. Niebiescy przegrali u siebie. Gol w końcówce

M I
M I
Ruch Chorzów doznał pierwszej porażki na własnym stadionie w trwającym sezonie T-Mobile Ekstraklasy.

TOP20: Poznaj najpopularniejsze kluby piłkarskie województwa śląskiego! Wygrało...Zagłębie Sosnowiec!

Mecz na ławce rezerwowych rozpoczął Arkadiusz Piech. Powracający do gry po kontuzji napastnik Niebieskich pojawił się na murawie w 57. minucie gry, zmieniając Macieja Jankowskiego.

Zieliński po meczu: 'Przegraliśmy jak najbardziej zasłużenie'

Decydujący o zwycięstwie gol padł na dwie minuty przed zakończeniem spotkania. Strzelił go siedemnastoletni Kacper Łazaj, po ładnej zespołowej akcji Lechii, przy której asystę zaliczył Deleu.

Manifestacja kibiców Ruchu Chorzów. Fani Niebieskich idą pod Urząd Miasta walczyć o stadion