Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Ruch Chorzów - Miedź II Legnica 1:1 ZDJĘCIA, WYNIK Gole reprezentanta i czerwona kartka dla trenera

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Ruch Chorzów - Miedź II Legnica 1:1
Ruch Chorzów - Miedź II Legnica 1:1 Arek Gola
Piłkarze Ruchu Chorzów zremisowali 1:1 z rezerwami Miedzi Legnica w meczu 10. kolejki grupy trzeciej III ligi. Prowadzenie dla drużyny z Legnicy zdobył były reprezentant Polski Wojciech Łobodziński, a wyrównał po przerwie Mateusz Bartolewski. Dla Niebieskich był to szósty z rzędu ligowy pojedynek bez porażki. Zobaczcie zdjęcia z meczu Ruch Chorzów - Miedź II Legnica.

Ruch Chorzów - Miedź II Legnica wynik

Do przerwy lepsi byli goście z Legnicy. Prowadzenie rezerwom Miedzi dał Wojciech Łobodziński. 27-letni były reprezentant Polski, uczestnik finałów Euro 2008, wykazał się najlepszą orientacją w polu karnym i w zamieszaniu skierował piłkę do siatki.

Po zmianie stron do głosu doszli chorzowianie. Do remisu doprowadził Mateusz Bartolewski po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Chorzowianie mieli później okazje do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, ale nie wykorzystali ich Marcin Kowalski i Mateusz Winciersz.

Ruch Chorzów - Miedź II Legnica 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW 600 widz...

Negatywnym bohaterem meczu Ruchu z rezerwami Miedzi był sędzia Sebastian Grzebski. Arbiter z Nysy podejmował bardzo dziwne decyzje i trenerzy Niebieskich w pewnym momencie nie wytrzymali nerwowo. Za protesty przeciwko fatalnemu sędziowaniu dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został drugi trener Ruchu Łukasz Molek. W końcówce zagotował się natomiast Łukasz Bereta. Szkoleniowiec Ruchu oraz kapitan Tomasz Foszmańczyk w 90 minucie ukarani zostali żółtymi kartkami.

Ruch Chorzów - Miedź II Legnica zdjęcia

Dla Ruchu mecz z rezerwami Miedzi był szóstym spotkaniem ligowym bez porażki. Chorzowianie w tych meczach zdobyli 12 punktów i w tabeli grupy trzeciej III ligi zajmują w tej chwili 12 miejsce mając do rozegrania zaległe spotkanie z Gwarkiem Tarnowskie Góry.