St. asp. Ryszard Preg z IV Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym wrócił z trzema medalami

Iwona Świetlik
St. asp. Ryszard Preg z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach na IV Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym, które odbyły się 16 czerwca we Wrocławiu, wywalczył aż trzy medale. KPP Tarnowskie Góry / arc.
To już kolejny, sportowy sukces policjanta z Tarnowskich Gór. Na IV Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym, które odbyły się we Wrocławiu, wywalczył aż trzy medale.

Zdobył pierwsze miejsce w kategorii Weteran, wyciskając 142 razy ciężar 50 kg, drugie miejsce w kategorii Senior, wyciskając 140 razy ciężar 50 kg i trzecie miejsce w kategorii Open na 28 startujących.

Policjant na co dzień pracuje jako dzielnicowy. Z tarnogórską komendą policji związany jest od samego początku pracy, a może pochwalić się już 19-letnim stażem. Większość czasu na służbie przeznacza na spotkania i pomoc ludziom. Sporty siłowe to jego pasja.